کد خبر: 9871
همزمان با عید سعید مبعث

همبانک سینا راه‌اندازی شد

سینا: همبانک سینا از امروز، دوشنبه ۲۹ خرداد ماه سال ۹۱ و همزمان با عید مبعث با مشارکت همراه اول برای مشتریان بانک سینا راه‌اندازی شد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، این محصول مشترک بانک سینا با اپراتور همراه اول در جلسه ای مشترک با حضور عبدالناصر همتی مدیرعامل بانک سینا، وحید صدوقی مدیرعامل همراه اول، حمیدرضا نیکوفر قائم مقام مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران، ولی‌ا… فاطمی مدیرعامل شرکت خدمات نرم‌افزاری توسن و جمعی از مدیران و مسوولان بانک سینا، همراه اول، جیرینگ  و توسن عملیاتی شد.
در این جلسه وحید صدوقی مدیرعامل همراه اول، توسعه خدمات نوین و پیشرفته از طریق همراه اول را ضرورت جامعه امروز دانست.
عبدالناصر همتی مدیرعامل بانک سینا نیز دستیابی به این خدمت جدید را تحقق بخشی از ماموریت بانک سینا در تامین نیازهای بانکی جامعه امروز معرفی کرد.
بانک سینا با مشارکت همراه اول، همبانک سینا که بانکداری همراه مبتنی بر بستر USSD است را عملیاتی و راه‌اندازی کرده است.
همبانک سینا بدون نیاز به نصب هرگونه نرم‌افزار روی تمامی گوشی‌های تلفن همراه و فقط با گرفتن کد #۷۲۷* قابل استفاده است.
از این پس مشتریان بانک سینا می‌توانند با استفاده از همبانک سینا در هر زمان و مکان، حتی در خارج از ایران بدون هزینه رومینگ از خدمات انتقال وجه، پرداخت قبوض، خرید شارژ، دسترسی به اطلاعات حساب‌ها، مانده‌گیری، عملیات بین بانکی ساتنا و پایا، پرداخت اقساط تسهیلات و مدیریت چک و بسیاری خدمات بانکی دیگر بهره‌مند شوند.
از مزایای این سرویس می‌توان به امنیت، سرعت، دقت و سادگی در استفاده و پوشش تمامی گوشی‌های تلفن همراه بدون نیاز به نصب هرگونه نرم‌افزار در هر زمان و مکان اشاره کرد.
با استفاده از همبانک می‌توان خدماتی نظیر انتقال وجه، مانده‌گیری، خرید شارژ سیم‌کارت، پرداخت قبوض، عملیات بین بانکی ساتنا و پایا، پرداخت اقساز تسهیلات و مدیریت چک را انجام داد.
استفاده از این خدمات موجب صرفه‌جویی در زمان و هزینه کاربر می‌شود و تنها با یک شماره‌گیری ساده در هر کجا می‌توان شارژ سیم‌کارت خریداری یا قبوض را پرداخت کرده و به هر کسی در هر کجا پول انتقال داد.
در این روش مدت زمان انتظار جهت پاسخگویی بسیار کمتر از روش پیام کوتاه بوده و برعکس پیام کوتاه هنگام دریافت، هیچ چیزی روی گوشی تلفن همراه ذخیره نمی‌شود. این سرویس بدون نیاز به نصب برنامه روی گوشی تلفن همراه و فقط با گرفتن کد #۷۲۷* قابل استفاده خواهد بود.نظرات غیرفعال است.