کد خبر: 11093

همایش معرفی راهکارهای سازمانی ایرانسل در نمایشگاه تلکام۲۰۱۲ برگزار می‌شود

سینا: همزمان با برگزاری نمایشگاه بین المللی ایران تلکام۲۰۱۲، همایش معرفی محصولات و راهکارهای سازمانی و تجاری ایرانسل در این نمایشگاه برگزار می‌شود.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی ایرانسل، در این همایش محصولات و راهکارهای سازمانی ایرانسل در حوزه امنیت ارتباطات و نگهداشت اطلاعات شامل خدمات پردازش ابری، تبادل امن اطلاعات بر روی بستر تلفن همراه، شبکه اختصاصی تلفن همراه، شبکه خصوصی مجازی مبتنی بر وایمکس، بانکداری همراه امن و رمز یکبار مصرف و در حوزه راهکارهای بهبود ارتباطات شامل دفتر کار مجازی، تلفن اینترنتی، چتر وایمکس، خدمات ارتباطی ماشین به ماشین (M2M)، خدمات همراه مبتنی بر بستر کدهای دستوری (USSD) و راهکارهای مبتنی بر موقعیت به سازمان‌ها و صاحبان کسب و کار معرفی خواهد شد.
در حوزه مدیریت هزینه‌های ارتباطی کسب و کارها هم ایرانسل خدمات ویژه‌ای نظیر کنترل هزینه‌های عملیاتی، کنترل هزینه‌های تماس، فهرست طلایی، کنترل حساب اینترنتی و خدمات پرداخت سازمانی را معرفی خواهد کرد.
در این همایش راهکارهای اطلاع رسانی و تبلیغات ایرانسل هم در بخش‌های آهنگ پیشواز تجاری، پیامک انبوه تجاری، پیشخوان تجاری، تبلیغات هوشمند، نظرسنجی و سرویس اطلاعات شهری و راهکارهای دسترسی مستمر ایرانسل شامل خدمات سلامت همراه، خدمات سازمانی همراه، آموزش همراه و پایش ویدئوی مستمر به مدیران و کارشناسان سازمان‌ها و صاحبان کسب و کار معرفی خواهد شد.
بنابر اعلام، تمامی مدیران وکارشناسان سازمان‌ها و شرکت‌ها، جهت شرکت در این همایش می‌توانند تا پایان روز یکشنبه ۲۱ آبان ماه، حضور خود را به ایرانسل اعلام کنند.
علاقه‌مندان جهت حضور دراین همایش می‌توانند با ارسال پیامکی به شماره ویژه ۷۰۰۱ از خطوط ایرانسل، نام شرکت و تعداد افراد شرکت‌کننده مورد نظر خود را به ثبت برسانند و یا از طریق ارسال این مشخصات به نشانی پست الکترونیکی telecom2012@mtnirancell.ir هماهنگی لازم را برای حضور کارشناسان خود در این همایش انجام دهند.
علاوه بر این، شماره ۷۱۴ برای تماس از خطوط ایرانسل و ۰۹۳۷۷۱۴۰۰۰۰ برای تماس از سایر خطوط، برای مدیران و کارشناسان سازمان ها و صاحبان کسب و کار در نظر گرفته شده تا از طریق تماس با این شماره‌ها، نام شرکت خود و تعداد افراد شرکت‌کننده در همایش را به ثبت برسانند.
همایش معرفی محصولات و راهکارهای سازمانی ایرانسل همزمان با برپایی نمایشگاه ایران تلکام۲۰۱۲، در روز چهارشنبه ۲۴ آبان ماه در سالن کنفرانس شماره یک محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.نظرات غیرفعال است.