کد خبر: 9466

همایش روز رسانه‌های اجتماعی در ایران برگزار می‌شود

سینا: همایش روز رسانه‌های اجتماعی همزمان با سراسر جهان در ۱۰ تیر ماه امسال با حضور اساتید، کارشناسان و دانشجویان این حوزه در تهران برگزار می‌شود.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از دبیرخانه این همایش، همایش روز رسانه‌های اجتماعی با هدف اصلی تبدیل علمی تهدیدهای رسانه‌های اجتماعی به فرصت‌ها برگزار می‌شود و از جمله اهداف فرعی این همایش می‌توان به ایجاد و گسترش ارتباطات واقعی در فضای آنلاین و آفلاین، تولید محتوای علمی و بومی در حوزه رسانه‌های اجتماعی، ارتباط پویا و مفید بین پژوهشگران، مردم و دانشگاه‌ها، ارایه جدیدترین پژوهش‌های بومی در حوزه رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، اشتراک‌گذاری ایده‌های جدید در حوزه رسانه‌های اجتماعی، بومی‌سازی و بهره‌گیری از رسانه‌های اجتماعی براساس فرهنگ اسلامی ایرانی اشاره کرد.
این همایش در نظر دارد ظرفیت بالقوه‌ای که در رسانه‌های اجتماعی نهفته است را شناسایی کند و در بخش‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی فرصت‌های جدیدی را در جهت دستیابی به تحقق افق ایران ۱۴۰۴ فراهم کند.
برگزاری این همایش فرصت مناسبی است که همزمان با روز جهانی رسانه‌های اجتماعی، صاحبنظران، اندیشمندان و کاربران این رسانه‌های نوین گردهم آمده و ظرفیت‌های این بستر را مورد مداقه قرار دهند.
گفتنی است که نخستین همایش روز رسانه‌های اجتماعی ۱۰ تیر ماه امسال برابر با ۳۰ ژوئن ۲۰۱۲ همزمان با سراسر جهان در تهران برگزار می‌شود.نظرات غیرفعال است.