کد خبر: 12698

هشدار نمایندگی گوشی های سونی و HTC نسبت به گارانتی های تقلبی

سینا: شرکت آرمان همراه آرین نسبت به عرضه گوشی های تلفن همراه سونی و HTC با کارت گارانتی تقلبی هشدار داد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی این شرکت، برخی از افراد سودجو برای فروش بهتر محصولات و دریافت سود بیشتر به جعل کارت گارانتی های اصلی با نام هایی همچون آرین همراه کیش و … کرده اند.
عرضه گوشی های تلفن همراه با این کارت های گارانتی تقلبی، تنها به ضرر مصرف کنندگان تمام می‌شود؛ چراکه آنها با پرداخت هزینه بیشتر، محصولی را که فاقد خدمات پس از فروش است خریداری کرده اند.
این شرکت خواسته است تا خریداران به کارت گارانتی شرکت آرمان همراه آرین در هنگام خرید توجه داشته باشید و برای صحت گارانتی محصولات سونی و اچ تی سی قبل از خرید  گوشی، IMEI  گوشی را از طریق اس ام اس به ۱۰۰۰۷۶۷۶ و یا تماس با شرکت آرمان همراه آرین به شماره ۲۶۲۰۶۵۴۸-۰۲۱   و یا در سایت www.aryanmena.comچک کنند.
در صورت مشاهده تقلبی بودن گارانتی حتما موضوع به شرکت آرمان همراه آرین یا سازمان حمایت از  مصرف کننده و اداره بازرسی کل کشور اطلاع داده شود.
بدیهی است دفتر این شرکت حق پیگیری های قانونی در این رابطه را برای خود محفوظ می داند. آرمان همراه آرین نمایندگی رسمی گوشی های اچ تی سی و تنها نمایندگی سونی در ایران است.نظرات غیرفعال است.