کد خبر: 2837

نوکیا N8 وارد بازارهای جهانی شد

سینا: نوکیا N8 یکی از گوشی های هوشمند نوکیا وارد بازار های جهانی شد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، این گوشی در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۰ با قیمتی معادل ۳۷۰ یورو، بدون در نظر گرفتن مالیات، به برخی از بازارها عرضه می شود.
نوکیا N8 با دوربین ۱۲ مگاپیکسی به همراه لنز کارل زایس، فلش زنون و همچنین سنسور بزرگ خود و به علاوه با برنامه ویرایشی که از قبل بر روی این گوشی نصب شده است، عرضه می شود.
کاربران این گوشی می توانند ضمن تصویربرداری با کیفیت HD به ویرایش آن نیز بپردازند و می توانند با اتصال گوشی خود به سینمای خانگی از تماشای تصاویر ویدئویی ضبط شده با صدای فراگیر دالبی دیجیتال لذت ببرند.
این گوشی امکان دسترسی به سرویس وب تی وی را نیز فراهم کرده که از این طریق برنامه های مختلف تلویزیونی و اخبار از کانال های خبری به راحتی بر روی گوشی قابل دسترس خواهند بود.
ضمنا نوکیا N8 با داشتن نسخه جدید Ovi Maps به همراه سرویس رانندگی و پیاده روی رایگان در ۷۰ کشور جهان، همراه کاربران در رسیدن به مکان های مورد علاقه شان است.
این گوشی به آخرین نسخه سیستم عامل سیمبیان مجهز است و امکانات پیشرفته ای مثل عکس العمل نسبت به حرکات دست که شامل چند لمس در یک زمان، تغییر صفحه با حرکت انگشت و همچنین امکان زوم با باز و بسته کردن انگشتان روی صفحه است را برای کاربران فراهم می کند.
به علاوه، نوکیا N8 دارای صفحه نمایشی چندگانه با برنامه و نرم افزارهای مختلف بوده که به راحتی می تواند مطابق سلیقه کاربران تغییر کند. معماری گرافیکی D2 و D3 جدید در پلتفرم گوشی نوکیا N8 با بهره گیری از سخت افزار پرشتاب آن عکس العمل های سریعتری از واسط کاربر را فراهم کرده است. 1. آقا تیتل پست رو درست کنید
  عرضه شد 
  عرضه می شود.
  آخر کدوم شد ؟
  واقعا براتون متاسفام که نمی تونید یک پست بدید
  گوشی n8 3 هفته دیگر وارد بازار میشه
  براتون …