کد خبر: 17501

نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تحت پوشش نسل ۴.۵ همراه اول

سینا: اپراتور اول تلفن همراه کشور، با برپایی غرفه‌ای در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران که در شهر آفتاب برگزار می‌شود، علاوه بر پوشش گسترده شبکه تلفن همراه، به بازدیدکنندگان خدمات ویژه ارایه می‌کند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول در نمایشگاه کتاب امسال که با شعار «یک کتاب بیشتر بخوانیم» برگزار می‌شود، با ارایه خدماتی نظیر تعویض رایگان سیم‌کارت‌های معمولی با سیم‌کارت نسل چهار (Usim)، معرفی سرویس «همراه من» و پاسخگویی و راهنمایی مشترکین حاضر در نمایشگاه؛ حضور داشته و آخرین دستاوردها و سرویس‌های نوین خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌دهد.
بر اساس این گزارش، امسال اپراتور اول، با افزایش ظرفیت دو سایت موجود و نصب چهار سایت اضطراری، علاوه بر توسعه ظرفیت شبکه، سعی در پوشش هرچه بهتر فضای نمایشگاه دارد. بازدیدکنندگان از طریق این آنتن‌ها می‌توانند از خدمات نسل‌های ۳ و ۴ و ۴.۵ تلفن همراه استفاده کنند. همچنین برای رفاه حال مشترکین همراه اول، ایستگاه متروی شهرآفتاب نیز به حداکثر ظرفیت خود ارتقا پیدا کرده است.
همراه اولی‌ها برای استفاده از خدمات این شرکت، می‌توانند به غرفه همراه اول در نمایشگاه کتاب، واقع در «نبش سالن دانشگاهی» مراجعه کنند.
سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، از روز چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه، به مدت ۱۰ روز، از ساعت ۱۰ تا ۲۰ در شهرآفتاب واقع در بزرگراه خلیج فارس، رو به روی حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.نظرات غیرفعال است.