کد خبر: 9702

نسخه ویژه تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند سایت اتوشارژ همراه اول راه‌اندازی شد

سینا: نسخه جدید سایت اتوشارژ همراه اول ویژه تبلت‌ها با سیستم عامل‌های iOS و اندروید و تلفن‌های همراه هوشمند برای خریداری شارژ همراه اول از این سایت راه‌اندازی شد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، این نسخه از سایت اتوشارژ همراه اول با بهره‌گیری از فناوری HTML5 برای تسهیل دسترسی دارندگان تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند به این سایت راه‌اندازی شده است.
بارگذاری سریع صفحات، سهولت و سادگی فرایند خرید و انطباق و هماهنگی بیشتر با اندازه صفحات تبلت‌ها و تلفن‌های هوشمند از ویژگی‌های این نسخه جدید سایت اتوشارژ است.
سایت اتوشارژ به نشانی www.autocharge.ir امکان خرید مستقیم شارژ سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول بدون نیاز به وارد کردن رمز شارژ در مبالغ ۲۰، ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ هزار ریالی را فراهم کرده است.
متقاضیان اتوشارژ سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول می‌توانند با مراجعه به این سایت و وارد کردن شماره سیم‌کارت اعتباری همراه اول مورد نظر خود، مقدار اتوشارژ را از میان یکی از ارقام ۱۰، ۲۰، ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ هزار ریالی انتخاب و با پرداخت آنلاین از طریق یکی از کارت‌های شبکه بانکی کشور، به طور مستقیم و بدون نیاز به وارد کردن رمز شارژ سیم‌کارت اعتباری همراه اول مورد نظر خود را شارژ کنند.
فروش بی واسطه و با قیمت مصوب، امنیت و اطمینان خاطر به دلیل خرید مستقیم شارژ از همراه اول و همچنین امکان شارژ تمامی سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول در هر لحظه و هر کجا از جمله مزایای استفاده از سرویس اتوشارژ است.نظرات غیرفعال است.