کد خبر: 11840

نرم‌افزار پیشخوان اول ویژه گوشی‌های اندرویدی معرفی شد

سینا: نرم‌افزار پیشخوان اول ویژه مشترکان همراه اول دارنده گوشی‌های هوشمند مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید، توسط شرکت راهکارهای همراه کارینا معرفی شد.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی شرکت کارینا، مشترکان همراه اول با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانند سرویس‌های مختلفی از جمله آوای انتظار، اینترنت همراه، پیامگیر صوتی، انتظار و انتقال مکالمه و انتقال اعتبار را بدون نیاز به وارد کردن کدهای دستوری فعال یا غیرفعال کنند. همچنین در صورت دسترسی گوشی مشترک به اینترنت، فهرستی از تازه‌ترین آواهای انتظار نیز در پیشخوان اول قابل مشاهده و فعال‌سازی است.

امکان فعال‌سازی یا غیرفعال‌سازی طر‌ح‌های تشویقی از جمله طرح همراهان اول یا خرید بسته‌های اعتباری از جمله بسته‌های پیامک، اینترنت، ایران‌زمین و دانش‌آموزی هم بدون نیاز به وارد کردن کدهای دستوری در این نرم‌افزار فراهم شده است.

براساس این گزارش امکانات دیگری نیز از جمله دریافت موجودی، خرید شارژ، همبانک و جیرینگ از طریق این نرم‌افزار قابل دسترسی هستند.

اطلاعات بیشتر در این باره و روش‌های دریافت برنامه از طریق نشانی اینترنتی http://pishkhanapp.com قابل مشاهده است.نظرات غیرفعال است.