کد خبر: 13118

نرم‌افزار شاهکار رونمایی شد

سینا: شرکت پگاه سیستم محصول جدید خود با نام تجاری شاهکار را رونمایی کرد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، در مراسم رونمایی از این نرم‌افزار، صادقی، مدیرعامل شرکت به تشریح شکل گیری و روند تولید شاهکار به عنوان جدیدترین محصول پگاه سیستم پرداخت.
او از مهترین دلایل رویکرد پگاه سیستم به تولید محصولی در رده شاهکار را نیاز شرکت‌های کوچک، فروشگاه‌ها و صنوف برای استفاده از محصولات یکپارچه با کاربری بسیار ساده و قیمت مناسب بیان کرد و گفتک شاهکار با تنوع بسیار خوبی که در میزان امکانات، گزارش‌ها و کاربری بسیار ساده و در عین حال قیمت بسیار مناسب دارد، قابلیت پوشش دادن تمامی نیازهای این گروه از مشتریان را دارا ایت.
صادقی به برنامه های ورود به بازار این محصول اشاره کرده و برنامه های جذب نمایندگی‌ها و عاملان فروش را تشریح کرد و از دولت جدید خواست نگاه درستی به اقتصاد اطلاعات و اقتصاد دانش بنیان داشته باشد و با ایجاد زیرساخت مناسب زمینه اشتغال گسترده جوانان تحصیلکرده کشور در این زمینه را فراهم کند.
وی تاکید کرد: نگاه درست به فناوری اطلاعات وارتباطات نه تنها می‌تواند زمینه‌ساز اشتغال پایدار آن هم در رسته تکنولوژی را فراهم آورد بلکه می‌تواند به استقلال اقتصاد ملی از نفت کمک شایانی کند.
مدیرعامل شرکت پگاه سیستم گفت: اگر به اندازه نیم فاز پارس جنوبی در صنعت فناوری اطلاعات سرمایه‌گذاری شود، خواهیم دید پس از ۱۰ سال چه بازگشت سرمایه‌ای خواهد داشت و قطعا درآمدزایی کشور از صنعت نفت فاصله خواهد گرفت.
صادقی با بیان این که درحال حاضر معضل بزرگ صنعت نرم‌افزار کشور اهمیت ندادن به فضای اقتصاد اطلاعات است، افزود: متاسفانه ما همیشه عقب هستیم و همچنان به صنایع دیگر بیشتر اهمیت داده می‌شود.
وی افزود: اگر حتی توجه حداقلی به این بخش بشود جوانان با دانش و خلاق کشور نه تنها امیدشان برای کار در این حوزه در داخل کشور افزایش می‌یابد بلکه درآمد قابل توجهی نصیب کشور خواهد شد.نظرات غیرفعال است.