کد خبر: 9020

نرم‌افزار جامع امور مشترکین دیتا طراحی شد

سینا: شرکت آریانا گستر اسپادانا موفق به طراحی و تولید نرم‌افزار جامع امور مشترکین دیتا (DCRM) با هدف سهولت در سرویس‌دهی و دسترسی سریع‌تر به اطلاعات شد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطتت (سینا)، این نرم‌افزار با رویکرد فرآیند محوری و گردش فرآیندها بین بخش‌های مختلف، در راستای همین اهداف طراحی و پیاده‌سازی شده است.
در این سیستم علاوه بر تمرکز کلیه اطلاعات در شبکه دیتا، به طور اتوماتیک فرآیندهای ارائه سرویس‌های مختلف از قبیل ,PTP ,PTMP ,MPLS ,Internet Intranet به مشترکین و همچنین ثبت اطلاعات مشترک و کلیه عملیات وابسته که شامل ارتباط با بخشهای امور مشترکین دیتا، مراکز تلفن، مدیریت شبکه دیتا، نگهداری دیتا و بخش مالی است، به صورت WebBase پوشش داده شده است.
فرآیند ارائه سرویس‌ها کاملا به صورت مکانیزه و قابل پیگری در سطوح مختلف تعریف شده و دقیقا مشخص است که سرویس درخواست شده از سمت مشترک در چه وضعیتی قرار دارد.
امکان ارائه گزارش‌های آماری مدیریتی، کارشناسی و تحلیلی از دیگر قابلیت‌های این نرم‌افزار است که پس از طی مراحل تست و آزمایش، هم اکنون به صورت عملیاتی در شرکت مخابرات استان فارس در حال استفاده است.نظرات غیرفعال است.