کد خبر: 10047

نحوه فعال‌سازی و قطع سرویس آوای انتظار همراه اول اعلام شد

سینا: نحوه فعال‌سازی سرویس آوای انتظار همراه اول اعلام شد و با فعال‌سازی آن تماس گیرنده با شنیدن آوای انتخاب شده از سوی مشترک در انتظار پاسخ‌گویی می‌ماند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، قیمت هر آهنگ انتخاب شده برای سرویس آوای انتظار ۵ هزار ریال است و تغییر آهنگ تا سی روز رایگان انجام می‌شود و پس از آن به صورت خودکار تمدید خواهد شد.
برای خرید آهنگ مورد نظر مشترکان همراه اول باید یک پیام کوتاه بدون متن به شماره ۸۹۸۹ ارسال کند و سپس باتوجه به پیامک دریافتی کد لاتین آهنگ مورد نظر خود را ارسال کنند.
مشترکان همچنین از طریق تماس با شماره ۰۹۹۹۰ و انتخاب منوی خدمات غیرحضوری، انتخاب سرویس‌های جدید، انتخاب سرویس آوای انتظار و ارسال کد آهنگ و فشردن کلید# نیز می‌توانند سرویس آوای انتظار خود را فعال کنند.
مشترکان همراه اول برای تغییر آهنگ این سرویس می‌توانند کد لاتین آهنگ جدید را به شماره ۸۹۸۹ ارسال کنند یا با تماس با ۰۹۹۹۰ و انتخاب منوی خدمات غیرحضوری، انتخاب سرویس‌های جدید، انتخاب سرویس آوای انتظار و ارسال کد آهنگ و فشردن کلید۳ نسبت به تغییر آن اقدام کنند.
مشترکانی که قصد قطع این سرویس خود را نیز دارند می‌توانند با ارسال لاتین عدد ۵ به شماره ۸۹۸۹ یا تماس با ۹۹۹۰، انتخاب منوی خدمات غیرحضوری، انتخاب سرویس‌های جدید، انتخاب سرویس آوای انتظار و فشرد کلید۵ نسبت به این امر اقدام کنند.
مشترکان برای دریافت کدهای بیشتر و گوش کردن به این آهنگ‌ها و قطع سرویس می‌توانند به سایت http://rbt.mci.ir نیز مراجعه کنند.نظرات غیرفعال است.