کد خبر: 9779

مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی مخابرات تمدید شد

سینا: مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی شرکت مخابرات ایران به مدت ۲۴ ساعت تمدید شد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، متقاضیان می‌توانند تا ساعت ۲۴ روز ۲۳ خرداد ماه به سامانه الکترونیکی ثبت‌نام مراجعه کرده و در رشته و شهر مورد نظر خود ثبت‌نام کنند.
ثبت‌نام برای جذب ۲۵۰۰ نفر از روز ۱۶ خرداد ماه و از طریق سایت شرکت مخابرات ایران به آدرس www.tci.ir آغاز و تا پایان وقت اداری ۲۳ خرداد ماه ادامه خواهد داشت.
همچنین تمامی متقاضیانی که مراحل ثبت‌نام اینترنتی آزمون استخدامی را انجام داده‌اند اما کد رهگیری دریافت نکرده‌اند، کلیه اطلاعات آنها در سامانه مزبور ثبت شده و نیازی به ثبت نام مجدد نیست و متعاقبا از طریق ایمیل یا پیامک کد رهگیری برای آنان ارسال خواهد شد.
همچنین متقاضیانی که به دفعات چه از طریق اینترنتی و چه از طریق بانک هزینه ثبت‌نام را واریز کرده‌اند، پس از پایان ثبت‌نام، تمامی مبالغ اضافی به جز هزینه ثبت‌نام به شماره حساب آنها واریز و عودت داده می‌شود.
براساس این گزارش، پنج خط ارتباطی ۴-۸۸۱۷۰۵۲۰ به منظور پاسخگویی به سوالات شرکت کنندگان آزمون استخدامی شرکت مخابرات ایران در نظر گرفته شده است و متقاضیان برای دریافت پاسخ سوالات خود باید صرفا با این شماره‌ها تماس گرفته و از تماس با سایر خطوط تلفنی شرکت مخابرات خودداری کنند.نظرات غیرفعال است.