کد خبر: 12839

معرفی خدمات داده های تعاملی و راهکارهای سازمانی ایرانسل در شانزدهمین الکامپ تبریز

سینا: ایرانسل با معرفی خدمات متنوعی از جمله داده های تعاملی و راهکارهای سازمانی در شانزدهمین نمایشگاه بین اللملی کامپیوتر، الکترونیک، ماشین های اداری و تجهیزات ایمنی تبریز حضور می‌یابد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، بازدیدکنندگان از این نمایشگاه می‌توانند، ضمن بهره‌مندی از پیشنهادهای تشویقی جشنواره تابستان، مودم‌های وای‌فای ایرانسل را  با ۳۳ درصد تخفیف و مودم ‌ای USB وایمکس ایرانسل را به همراه سامانه تقویت کننده را با ۴۰ درصد تخفیف تهیه کنند.
بخشی از خدمات ایرانسل که در قالب داده‌های تعاملی در شانزدهمین الکامپ تبریز ارائه خواهد شد شامل نرم‌افزار کاربردی ایرانسل من، آهنگ های پیشواز، خدمات ویترین ایرانسل و سرویس پیشخوان به عنوان روزنامه همراه ایرانسل است.
از جمله خدمات ویژه شرکت‌ها و سازمان ها شبکه اختصاصی تلفن همراه (MVPN) است که شامل مجموعه‌ای از سیم‌کارت‌های ایرانسل است که به صورت یک گروه تعریف شده و خدمات متمایزی را نسبت به سیم‌کارت‌های رایج، در اختیار اعضای گروه قرار می‌دهد.
از مهمترین امکانات و مزایای شبکه اختصاصی تلفن همراه ایرانسل می‌توان به کاهش هزینه مکالمات، تفکیک تماس‌های کاری و شخصی، اختصاص شماره کوتاه، شماره واحد گروهی و امکان یکپارچه‌سازی با شبکه داخلی تلفن ثابت شرکت اشاره کرد.
شبکه امن همراه (APN) درگاهی است که به واسطه یک کانال امن و اختصاصی ارتباطی دوسویه را مابین دو یا چند سیستم بوجود می‌آورد. به بیان دیگر عبارت است از یک ارتباط از نوع VPN بروی شبکه GSM که قادر است ترافیک‌های کم حجم را به راحتی و بدون نیاز به شبکه اینترنت انتقال دهد به عنوان مثال می‌توان ارتباط امن و اختصاصی مابین دستگاه‌های سفارش‌گیری آنلاین بازاریاب‌های شرکت های پخش و توزیع و سرور مرکزی آنها  اشاره کرد که بواسطه این شبکه امن و اختصاصی همواره به صورت آنلاین به سرورهای سفارش گیر و انبارداری دسترسی خواهند داشت .
به این ترتیب با استفاده از یک سیم‌کارت ایرانسل و شبکه همراه امن، می توان از هر نقطه در ایران که تحت پوشش شبکه ایرانسل است، همواره می توان اطلاعات را در تبادلی دو طرفه بر بستری امن میان یک یا چند دستگاه سیار یا غیر سیار و سرورهای آن شرکت منتقل کرد.
با توجه به امنیت داده‌ها در هنگام انتقال، از APN می‌توان برای انتقال تراکنش‌های مالی مانند دستگاه های پوز سیار، کار از راه دور و مجموعه خدمات ماشین به ماشین M2M نیز استفاده کرد و از مهمترین مزایای آن می‌توان به امنیت بالا،ارتباطات دو سویه و آنلاین، عدم وابستگی به اینترنت و پوشش گسترده کشوری آن اشاره کرد.
گفتنی است؛ شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر، الکترونیک، ماشین‌های اداری و تجهیزات ایمنی تبریز، از ۲۲ تا ۲۵ مرداد ماه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ در سالن شهریار نمایشگاه بین‌المللی تبریز برگزار خواهد شد.نظرات غیرفعال است.