کد خبر: 14122

مسابقه برنامه نویسی موبایلی ایرانسل با بیش از ۵/۱ میلیارد ریال جایزه

سینا: ایرانسل از برگزاری “مسابقه برنامه نویسی موبایلی ایرانسل ۲۰۱۴” با بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال جایزه نقدی خبر داد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی ایرانسل؛ تمامی برنامه‌نویسان توانمند به برنامه‌نویسی موبایلی، می‌توانند در مسابقه بزرگ برنامه‌نویسی موبایلی ایرانسل (I.C.M.A (I Can Make Apps شرکت و با خلق برنامه‌های کاربردی جدید و جذاب، استعداد و مهارت خود را ارزیابی کنند.
در این رقابت بزرگ، از میان آثار ارسالی، نرم افزارهای برتر با محوریت “زندگی دیجیتال” انتخاب و با حمایت ایرانسل در چارسوی ایرانسل به کاربران عرضه خواهد شد.
همچنین جوایز نفیسی برای برندگان در این مسابقه برنامه‌نویسی در نظر گرفته شده است که ۴۰۰ میلیون ریال جایزه برترین نرم‌افزار موبایل، ۱۰۰ میلیون ریال جایزه رتبه دوم برای سه برگزیده و ۵۰ میلیون ریال جایزه رتبه سوم برای پنج برگزیده خواهد بود.
علاوه بر این، سه جایزه ۱۰۰ میلیون ریالی برای نرم‌افزارهای برگزیده در حوزه‌های کسب و کار، سلامت و آموزش نیز درنظر گرفته شده است. ضمن آنکه جوایز ۵۰، ۳۰ و ۲۰ میلیونی هم به نفرات اول تا سوم بهترین خلاقیت و نوآوری، بهترین طراحی تجربه کاربری و بهترین ایده تجاری اهدا خواهد شد.
۱۰ نامزد برتر بخش‌های سلامت، آموزش و کسب و کار هم لوح افتخار دریافت می‌کنند.
محتوای نرم‌افزار و استراتژی مورد استفاده، ایده برنامه و خلاقیت موضوع، طراحی رابط کاربری UI و تجربه کاربری UX و عملکرد و اثربخشی در موضوعات کسب و کار، سلامت و آموزش از جمله معیارهای داوری و امتیازدهی به نرم‌افزارهای کاربردی در مسابقه برنامه‌نویسی موبایلی ایرانسل ۲۰۱۴ اعلام شده است.
علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به صفحه ویژه این مسابقه به نشانی http://irancell.ir/icma، از مراحل ثبت‌نام، معیارهای داوری و امتیازدهی، ترکیب هیئت داوران، شرایط ثبت اثر و تقویم مسابقه مطلع شوند.نظرات غیرفعال است.