کد خبر: 12905
وزیر سابق ارتباطات در مراسم تودیع:

مرکز تحقیقات مخابرات به وزارت ICT بازگردانده شود/حمایت نمی‌شدیم

سینا: وزیر سابق ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: لازم است آزمایشگاه‌هایی مانند فیبر نوری و متعلقات مرکز تحقیقات مخابرات ایران به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بازگردانده شود.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، محمدحسن نامی صبح امروز در مراسم تودیع خود و معارفه وزیر جدید ارتباطات افزود: این آزمایشگاه‌ها به درد کس دیگری نمی‌خورد و اگر این آزمایشگاه‌ها به وزارت ارتباطات بازگردانده شود،  از این اتفاق خوشحال می‌شویم چراکه این موضوع از آرزوهای من هم بود اما کسی پشتیبانی نکرد و ما تنها ماندیم.
وی با تاکید بر اینکه لازم است حتما وزیر ارتباطات، خود دبیر شورای عالی فضای مجازی شود، اظهار داشت: طی مدتی که در وزارت ارتباطات حضور داشتم از جهتی خوشحال بودم که حضور من موجب پایداری این وزارتخانه شد اما در دو صحنه هم تحت فشار بودیم و پشتیبانی نمی‌شدیم.
نامی افزود: حتی به ما اجازه ارائه یک گزارش اقتصادی هم نمی‌دادند و می‌گفتند این گزارش اقتصادی است درحالی که ما پس از وزارتخانه‌های نفت و اقتصاد بیشترین واریز را به حساب دولت داشتیم.
وی با اشاره به اینکه وزارت ارتباطات امروزه مهمترین زیربنای حرکت جامعه جهانی به شمار می‌رود و نگاهی به کشورهای بزرگ گویای آن است که هسته اصلی جهانی سازی بر پایه حوزه ICT قرار گرفته است، گفت: لازم است اکنون در دولت جدید به این وزارتخانه نگاه ویژه‌ای صورت گیرد که کسری‌های گذشته برطرف شود.نظرات غیرفعال است.