کد خبر: 13162
همزمان با برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران تلکام 2013

مراسم قرعه کشی BMW Z4 ایرانسل برگزار شد

سینا: مراسم قرعه کشی جایزه ویژه جشنواره تابستان ۹۲ ایرانسل، ویژه ماه مبارک رمضان؛ شامل یک دستگاه خودرو BMW مدل Z4 ، همزمان با برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (Iran telecom 2013) برگزار شد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی ایرانسل؛ با حضور نمایندگان رسانه‌های جمعی و هیئت نظارت بر قرعه‌کشی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، مراسم قرعه کشی یک دستگاه خودرو BMW مدل Z4، جمعه ۵ مهرماه، همزمان با دومین روز از چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران تلکام و در فضای باز مقابل سالن اختصاصی ایرانسل در این نمایشگاه برگزار شد و به این ترتیب مشترکی از ارومیه، برنده BMW ایرانسل شد.
کلیه مشترکینی که از ابتدای ماه مبارک رمضان، اقدام به خرید و فعال‌سازی سیم‌کارت اعتباری ایرانسل کرده و سیم‌کارت خود را تا پایان شهریور ۹۲ حداقل ۱۰ هزار تومان شارژ کرده بودند، در این قرعه کشی شرکت داده شده بودند.
ایرانسل در پایان اطلاعیه خود تاکید کرده؛ اسامی تمامی برندگان قرعه کشی های ایرانسل تنها از طریق وب سایت رسمی این شرکت به نشانی www.irancell.ir  در اختیار عموم قرار می گیرد و اطلاع رسانی به برندگان قرعه کشی های ایرانسل نیز تنها با تماس از طریق شماره ویژه ۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰ صورت می گیرد و فرآیند اهدای جوایز ایرانسل، هیچ هزینه ای برای برندگان قرعه کشی‌ها و مسابقات ایرانسل در بر ندارد.
گفتنی است کارشناسان مرکز ارتباط با مشتریان ایرانسل از طریق شماره ۷۰۰ برای تماس از سیم کارت های ایرانسل و ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ برای تماس از سایر خطوط، طی ۲۴ ساعات شبانه روز و کلیه ایام هفته آماده پاسخگویی به سؤالات مشترکین و متقاضیان هستند.
خودروی BMW Z4 ایرانسل بناست روز هفتم مهرماه و در حاشیه آخرین روز نمایشگاه تلکام ۲۰۱۳، طی مراسمی به برنده خوش شانسش اهدا شود.نظرات غیرفعال است.