کد خبر: 12126

مدیرعامل آلواریون استعفا داد

سینا: در پی مذاکراتی که در حوزه فروش زیرساخت‌های وایرلس رژیک صهیونیستی وجود داشت، شرکت آلوریون بیان داشت آقای هزی لاپید از پست خود به عنوان مدیر و مدیرعامل شرکت استعفا داده است. با این حال وی تا انتقالات تمام نشده است همچنان در پست خود خواهد ماند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، شرکت دلیلی برای این استعفا ارائه نداد و این امر از این رو تعجب برانگیز است که وی تنها یک سال است که به این پست گماشته شده است و دقیقا سال پیش در ماه آوریل برای این سمت انتخاب شد.
در همین حال یکی دیگر از مدیران شرکت به نام خانم روبین هک هم استعفای خود را از هیات مدیره اعلام کرده است.
آمنون یاکوبی رئیس هیات مدیره  این شرکت نیز اعلام کرد: “این شرکت قصد دارد برنامه‌های چرخشی خود را که طی سال گذشته به واسطه فروش مشروط مجوز کاری‌اش به تحقق پیوسته بود، همواره ادامه دهد و تمام تلاش خود را بکار گیرد تا در بازارهای وایرلس نقش مفیدی ایفا کند. وی افزود قصد داریم این برنامه های چرخشی خود را با موفقیت به انجام برسانیم تا شرکت را دوباره در مسیر رو به رشد قرار دهیم.”
اوایل امسال شرکت اعلام کرد بخش مجوز کاری خود را با قیمت ۶٫۱ میلیون دلار آمریکا به شبکه Telrad فروخته است و علاوه بر این مبلغ، ۶ میلیون هم در حین انجام کار به او پرداخت خواهد کرد.نظرات غیرفعال است.