کد خبر: 17130

محصول جدید مبین‌نت ویژه سازمان‌ها و ادارات

سینا: شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های ارایه دهنده خدمات پهنای باند اینترنت به شرکت‌ها و سازمان‌ها به تازگی از محصول جدید خود رونمایی کرده است.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، این محصول به مدیران شرکت‌ها این امکان را می‌دهد تا پهنای باند مصرفی سازمان‌شان را مدیریت کنند. اگرچه امروزه نیاز به اینترنت در سازمان‌ها و ادارات بسیار ضروری و اجتناب‌ناپذیر است اما معمولا مدیران علاقه‌مند هستند علاوه بر تامین اینترنت مورد نیاز کارکنان خود می‌توانند بر میزان مصرف و تسهیم میزان پهنای باند و سرعت اینترنت مدیریت و نظارت بیشتری داشته باشند. از مزایای این پنل جلوگیری از ورود بدافزارها به شبکه داخلی و حفظ امنیت است.
دقیقا به همین دلیل، مبین‌نت در این زمینه «راهکار نوینی با عنوان پنل مدیریت مصرف پهنای باند» ارایه کرده است که بر روی کلیه‌ی طرح‌های پهنای باند اینترنت، قابل استفاده است.
از جمله ویژگی‌ها و کاربردهای پنل مدیریت پهنای باند مبین‌نت،پنل تحت وب با قابلیت تعریف کاربر و تخصیص و تسهیم پهنای باند به افراد و یا گروه‌های کاری، امکان تعریف IP Valid برای هر کاربر در زمان اتصال به شبکه، امکان گزارش‌گیری از میزان مصرف پهنای باند توسط مشتری با حفظ Logمصرف تا هر زمان، افزایش امنیت شبکه و جلوگیری از ورود بدافزارها به شبکه داخلی سازمان و جلوگیری از کاهش ناخواسته سرعت به‌دلیل مصرف کنترل نشده کاربران درون شبکه است.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول می‌توانند به وب‌سایت مبین‌نت به نشانی www.mobinnet.ir مراجعه کنند.نظرات غیرفعال است.