کد خبر: 3157
تجربه‌ای متفاوت از جام‌جهانی با خدمات جدید ایرانسل

محصولات و خدمات ایرانسل ویژه جام‌جهانی ۲۰۱۰ تشریح شد

سینا: همزمان با آغاز رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی از ۲۱ خرداد تا ۲۰ تیرماه ۸۹، ایرانسل محصولات و خدمات ویژه‌ای را در اختیار مشترکین فوتبال‌دوست خود قرار می‌دهد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط‌عمومی ایرانسل، محصولات و خدمات ویژه جام‌جهانی ۲۰۱۰ ایرانسل شامل نرم افزار‌های بازی، تم، تصاویر پس‌زمینه، فیلم، زنگ گوشی، آهنگ پیشواز، پیش‌بینی قهرمان، پیش‌بینی نتایج بازی‌ها، پیش‌بینی بهترین بازیکن هر بازی، تیم محبوب، اخبار مسابقات، محصولات چندرسانه‌ای و آخرین نتایج بازی‌های جام‌جهانی ۲۰۱۰ است.
تمامی مشترکین ایرانسل می‌توانند با مراجعه به لینک ویترین ایرانسل در وبسایت رسمی ایرانسل به نشانی www.irancell.ir محصولات متنوع ویژه جام‌جهانی ۲۰۱۰ ایرانسل، شامل بازی، تم، تصاویر پس‌زمینه، ویدئو، زنگ تلفن همراه و همینطور آهنگ‌های پیشواز ویژه این رویداد جهانی را مشاهده، انتخاب و به آسانی سفارش دهند.
همچنین تمامی مشترکین ایرانسل می‌توانند با ارسال یک پیام‌کوتاه بدون متن به شماره ویژه ۲۰۱۰، منوی ۷ گزینه‌ای خدمات ویژه جام جهانی ۲۰۱۰ ایرانسل، شامل پیش‌بینی قهرمان، پیش‌بینی نتیجه بازی، پیش‌بینی بهترین بازیکن هر بازی، تیم محبوب، اخبار، محصولات چندرسانه‌ای و آخرین نتایج بازی‌ها را به صورت گام به گام دریافت کنند.
براین اساس، مشترکین با ارسال کد ۳۴ به شماره ۲۰۱۰ از طریق پیام‌کوتاه میتوانند وارد خدمات تیم محبوب شوند، در این بخش فهرستی از ۱۰ تیم پرطرفدار برای مشترک ارسال می‌شود و وی می‌تواند تیم محبوب خود را از این فهرست انتخاب کند. با انتخاب این گزینه مشترک می‌تواند از محصولات و خدمات مرتبط با تیم محبوب خود نظیر نتایج بازی‌ها، زمان بازی‌ها، ترکیب تیم، نتایج بازی‌های رو درو، حواشی، خلاصه بازی، مشخصات اعضای تیم و محصولات چندرسانه‌ای مرتبط مطلع شود.
همچنین مشترکین با شماره گیری کدهای دستوری فهرست کانون‌های هواداران جام‌جهانی می‌توانند به عضویت کانون تیم مورد علاقه خود درآمده و به مدت ۳۰ روز از ۱۰ درصد تخفیف در هزینه تبادل پیام‌کوتاه با دیگر اعضای کانون هواداران تیم محبوب خود بهره‌مند شده و یک آهنگ پیشواز فوتبالی نیز هدیه بگیرد.
با ارسال کد ۳۵ به شماره ۲۰۱۰، اخبار داغ و مهم و زمان بازی‌ها قابل دریافت می‌باشد.
براساس این گزارش در صورتیکه مشترکی قادر نیست هر یک از بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۰ را به طور زنده تماشا کند، ایرانسل به وی این امکان را می‌دهد تا تنها با یک پیام‌کوتاه، از آخرین نتیجه بازی‌های برگزار شده مطلع شود، بدین منظور کافی است کد ۳۷ از طریق پیام کوتاه به شماره ۲۰۱۰ ارسال شود.
همچنین با ارسال کد ۳۶ به همین شماره، فهرست محصولات چند رسانه ای ویژه جام جهانی ۲۰۱۰ شامل تصاویر، ویدئو، تم، بازی و زنگ تلفن همراه برای متقاضیان ارسال می‌شود.
مشترکین با ارسال کد ۳۱ به شماره ۲۰۱۰ از طریق پیام کوتاه میتواند در مسابقه پیش‌بینی قهرمان جام شرکت کرده و نام تیم مورد نظر خود را ارسال کنند،‌ در این بخش به ۱۰ نفر به قید قرعه ۲۰۱۰ دقیقه مکالمه رایگان بین خطوط ایرانسل به همراه ۲۰۱۰ پیام‌کوتاه رایگان بین خطوط ایرانسل به عنوان جایزه اهدا می‌شود.
مشترکین با ارسال کد ۳۲ به شماره ۲۰۱۰ میتوانند در بخش پیش‌بینی نتایج بازی‌ها شرکت کنند. در این بخش مشترک به طور خودکار فهرست بازی‌های روز را دریافت کرده با انتخاب بازی مورد نظر خود میتواند نسبت به پیش‌بینی نتیجه آن اقدام نماید. در هر بازی مشترکین تنها مجاز به ارسال پیش‌بینی خود تا پیش از شروع نیمه دوم بازی مورد نظر هستند.
به ۱۰ شرکت کننده‌ای که بیشترین تعداد پیش‌بینی صحیح را داشته باشند ۲۰۱۰ دقیقه مکالمه رایگان بین خطوط ایرانسل به همراه ۲۰۱۰ پیام کوتاه رایگان بین خطوط ایرانسل اعطا می‌شود. ضمن آْنکه به کلیه افرادی که نتیجه بازی را به درستی پیش‌بینی نمایند یک محصول از ویترین ایرانسل به طور رایگان اهدا میشود، علاوه بر این، از مرحله یک هشتم نهایی به بعد جام‌جهانی یک آهنگ پیشواز رایگان نیز به شرکت کنندگان اهدا می شود.
مشترکین با ارسال کد ۳۳ به این شماره می‌توانند در بخش پیش‌بینی بهترین بازیکن هر بازی شرکت کنند. این گزینه پیش از شروع هر بازی جام جهانی به روز رسانی میشود و مشترکین میتوانند تا پیش از شروع بازی مورد نظر خود، با مراجعه به منو و انتخاب این گزینه بازیکن برتر هر مسابقه را حدس بزنند. در این بخش نیز به ۱۰ شرکت کننده‌ای که بیشترین تعداد پیش‌بینی صحیح را داشته باشد ۲۰۱۰ دقیقه مکالمه بین خطوط ایرانسل و ۲۰۱۰ پیام‌کوتاه بین خطوط ایرانسل اهدا می‌شود، ضمن آنکه به تمامی افرادی که بهترین بازیکن هر بازی را به درستی حدس زده باشند یک محصول از ویترین ایرانسل به طور رایگان اهدا میشود، علاوه بر این، از مرحله یک هشتم نهایی به بعد نیز یک آهنگ پیشواز رایگان نیز به شرکت کنندگان اهدا می‌شود.
اطلاعات بیشتر درخصوص خدمات و محصولات ویژه جام‌جهانی ۲۰۱۰ ایرانسل از طریق وبسایت رسمی این شرکت به نشانی www.irancell.ir قابل دسترسی خواهد بود. 1. رضا

  سلام راحل ساده برای کسانی که برنده شده انددرسایت ایرانسل راحل مناسبی بگذارید:ایرانسل به من پیامک زده ومیگویدبرودرسایت جایزه خودراببین من رفتم ولی چیزی درموردجایزه نداد(خودایرانسل پیامک داده موخ کارگیری نیست)شماره من هم این است

  ۰۹۳۶۶۶۱۸۲۲۶

 2. پرهام

  سلام خسته بناشید از طرف ایرانسل برای یکی از دوستای من چند بار پیام اومده که توی قرعه کشی جام جهانی برنده شده اما هرچی توی سایت می گردیم خبری از اسامی برنده ها نیست چی کار کنیم؟
  ممنون

 3. nilofar

  salam khasteh nabashid asami barandeghan jame jahani jai peyda nakardam .bayad chekar kard?mer30