کد خبر: 4062

مبین‌نت پایگاه خبری بی‌طرف در حوزه وایمکس راه‌اندازی کرد!

سینا: سایت خبری تخصصی فناوری وایمکس و باندپهن در ایران با عنوان وایمکس نیوز توسط چهره‌قانی مدیر روابط عمومی شرکت مبین‌نت آغاز به کار کرد.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) در خبر راه اندازی این وبسایت خبری که با امضای مدیر روابط عمومی مبین نت به رسانه‌ها ارسال شده آمده “از آنجا که فناوری وایمکس در کشور نوید ارتقای کیفیت سرویس‌های باند پهن و اینترنت را برای کاربران ایرانی به همراه دارد، مدیران این سایت تلاش خواهند کرد به دور از حاشیه پردازی با انتشار اخبار، مسایل، نیازها و نظرات خانواده بزرگ ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران و جهان را منتشر کند”.

براساس این گزارش؛ مدیریت این پایگاه خبری به ظاهر مستقل بر عهده مدیر روابط‌عمومی اپراتور مبین نت و تامین محتوای داخلی و هدفمند آن بر عهده خبرنگار یکی از نشریات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور است.

براساس این گزارش؛ اطلاعاتی از قبیل آخرین فناوری های بی‌سیم با محوریت وایمکس، اخبار ICT در ایران و جهان، آخرین اخبار اپراتورهای تلفن همراه، معرفی به‌روزترین تکنولوژی‌ها در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات از جمله بخش‌هایی هستند که به طور کامل و منظم توسط پایگاه اطلاع رسانی وایمکس نیوز پوشش داده می‌شوند.  1. خواستم وایمکس مبین نت بخرم پشیمون شدم. گویا این شخص، که یه جورایی حرفهاش راست بنظر میاد خیلی دستش پره و دلش گویا پرتر. بنظرم وایستیم ببینیم بالاخره چی میخواد بگه و چه چیزهایی میخواد رو کنه http://www.mobinnetiha.blogfa.com