کد خبر: 13561

مبین‌نت حامی استارت‌آپ ویکند تبریز

سینا: مبین‌نت، اپراتور سراسری وایمکس کشور حامی استارتاپ ویکند تبریز شد.
به گزارش اژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، استارت‌آپ ویکند یک رویداد آموزشی – تجربی است که در سراسر دنیا در سه روز متوالی آخر هفته برگزار می‌شود. در این رویداد برنامه‌نویسان، مدیران تجاری و کلیه‌ی علاقه‌مندان گرد هم می‌آیند و طی ۵۴ ساعت ایده‌های‌شان را در قالب گروه مطرح و اجرا می‌کنند.
استارت‌آپ ویکند تبریز نیز هم‌زمان با ۲۰۰ شهر در دنیا و در هفته جهانی کارآفرینی از ۲۹ آبان ماه با حضور جمع کثیری از علاقه‌مندان و جوانان صاحب ایده کشورمان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کار خود را آغاز کرده و به مدت سه روز تا یکم آذر ماه ادامه خواهد داشت.
بر همین اساس، شرکت ارتباطات مبین‌نت با همراهی همیشگی خود از ایده‌های نو و هم‌چنین کارآفرینان جوان، این‌بار نیز به عنوان حامی اصلی و طلایی این رویداد در کنار جوانان خوش‌فکر کشورمان در استارت‌آپ ویکند تبریز حضور دارد.
شرکت ارتباطات مبین‌نت اعتقاد دارد ایده‌های ناب و بکر این جوانان برای پیشرفت کشور از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. از این رو در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود، از رویداد استارت‌آپ ویکند تبریز حمایت کرده است.
نکته مهم اینجاست که علاقه‌مندان با حضور در این رویداد جواز حضور در رقابت جهانی استارت‌آپ‌ها را کسب می‌کنند و در صورت موفقیت در این رقابت از سرمایه‌گذاری غول‌های فناوری نظیر گوگل و آمازون بهره‌مند خواهند شد.نظرات غیرفعال است.