کد خبر: 10155

کاهش بهای سهام مخابرات و همراه اول

سینا: بهای سهام شرکت مخابرات ایران امروز در بازار بورس و بهای سهام شرکت ارتباطات سیار ایران در بازار فرابورس با کاهش قیمت مواجه شدند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، هر سهم شرکت مخابرات ایران امروز با ۲۲ ریال کاهش قیمت و ۰٫۹۲ درصد تغییر منفی به ۲۳۷۲ ریال رسید.
معاملات سهام این شرکت امروز با قیمت ۲۳۵۴ ریال آغاز و با قیمت ۲۳۷۲ ریال پایان یافت و بالاترین قیمت ۲۳۵۴ ریال و پایین‌ترین قیمت ۲۲۹۹ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام شرکت مخابرات ایران امروز به ۳ میلیون و ۵۸۹ هزار و ۵۸۸ سهم به ارزش ۸ میلیارد و ۲۸۹ میلیون و ۸۵۴ هزار و ۲۵۶ ریال با ۲۰۷ معامله رسید.
نماد اخابر امروز ۲۱٫۵۲ واحد تاثیر منفی روی شاخص بورس گذاشت و ارزش بازار آن به ۱۰۸ میلیون و ۸۱۲ هزار و ۳۱۱ میلیون ریال رسید.
از سوی دیگر، بهای سهام شرکت ارتباطات سیار ایران امروز با ۲۹ ریال کاهش قیمت و ۰٫۰۶ درصد تغییر منفی به ۴۵ هزار و ۹۱۱ ریال رسید.
معاملات سهام این شرکت امروز با قیمت ۴۵ هزار و ۸۱۲ ریال آغاز و با قیمت ۴۵ هزا رو ۹۱۳ ریال پایان یافت و بالاترین قیمت ۴۶ هزار ریال و پایین‌ترین قیمت ۴۵ هزار و ۸۱۲ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام همراه اول امروز به ۱۵۰ هزار و ۶۲ سهم به ارزش ۷ هزار و ۳۰۲٫۹۶ میلیون ریال با ۶۴ معامله رسید.نظرات غیرفعال است.