کد خبر: 9589

کاهش بهای سهام مخابرات و افزایش بهای سهام همراه اول

سینا: بهای سهام شرکت مخابرات ایران امروز در بازار بورس و اوراق بهادار تهران با کاهش قیمت و سهام همراه اول در بازار فرابورس با افزایش قیمت مواجه شد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، بهای سهام شرکت مخابرات ایران امروز با ۲۵ ریال کاهش قیمت و ۰٫۹۲ درصد تغییر منفی به ۲۶۷۹ ریال رسید.
معاملات سهام این شرکت امروز با قیمت ۲۶۷۸ ریال آغاز و با قیمت ۲۶۷۹ ریال پایان یافت و بالاترین قیمت ۲۶۸۰ ریال و پایین‌ترین قیمت ۲۶۱۶ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام این شرکت امروز به ۵ میلیون و ۹۴۹ هزار و ۶۲۲ سهم به ارزش ۱۵ میلیارد و ۷۴۴ میلیون و ۷۳۸ هزار و ۷۱۲ ریال با ۵۷۶ معامله رسید.
نماد اخابر امروز ۲۳٫۸۳ واحد تاثیر منفی در شاخص بورس داشته است و ارزش بازار آن به ۱۲۲ میلیون و ۸۹۵ هزار و ۵۲۳ میلیون ریال رسید.a
از سوی دیگر، سهام شرکت ارتباطات سیار ایران با ۵۸۲ ریال افزایش قیمت و ۱٫۲۴ درصد تغییر مثبت به ۴۷ هزار و ۲۰۲ ریال رسید.
معاملات سهام این شرکت امروز با قیمت ۴۶ هزار و ۹۰۰ ریال آغاز و با قیمت ۴۷ هزار و ۳۸۹ ریال پایان یافت و بالاترین قیمت ۴۷ هزار و ۴۳۹ ریال و پایین‌ترین قیمت ۴۶ هزار و ۹۰۰ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام همراه اول امروز به ۹۱ هزار و ۹۹۵ سهم به ارزش ۴ هزار و ۳۴۲٫۲۰ میلیون ریال با ۷۶ معامله رسید.نظرات غیرفعال است.