کد خبر: 13576

قیمت سیم‌کارت دائمی تضمین‌دار همراه اول اعلام شد

سینا: همراه اول با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد قیمت سیم‌کارت‌های دائمی تضمین‌دار این اپراتور ۱۶۳ هزار و ۲۰۰ تومان است.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، به دنبال ابلاغ مصوبه ۱۶۶ کمیسیون تنظیم مقررات در پایان مرداد ماه امسال، فروش سیم‌کارت‌های دائمی ودیعه‌دار این اپراتور برای اعمال تغییرات، مدتی متوقف شده بود؛ پس از اعمال تغییرات، از پنجم آبان ماه سال جاری سیم‌کارت‌های دائمی تضمین‌دار همراه اول با قیمت ۱۶۳ هزار و ۲۰۰ تومان به فروش می‌رسد.
سیم‌کارت‌های دائمی تضمین‌دار اپراتور اول که با ۰۹۱۲ شناخته می‌شوند (شامل رنج‌های ۰۹۱۱ تا ۰۹۱۸ دائمی سراسر کشور)؛ دارای ۱۲۰ هزار تومان حق اتصال، ۷۲۰۰ تومان مالیات بر ارزش افزوده و ۳۶ هزار تومان به عنوان تضمین است.
بر اساس این اطلاعیه، حد نصاب کارکرد میان دوره مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی همراه اول، برای سیم‌کارت‌های دائمی ودیعه‌دار،۸۰ درصد مبلغ ودیعه و برای سیم‌کارت‌های جدید تضمین‌دار، ۷۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.
این اطلاعیه می‌افزاید: قیمت سیم‌کارت‌های دائمی بدون تضمین یا همان “۰۹۱۰ دائمی” نیز ۱۲۷ هزار و ۲۰۰ تومان بوده که از این قیمت، ۱۲۰ هزار تومان به عنوان حق اتصال و ۷۲۰۰ تومان مالیات بر ارزش افزوده درنظر گرفته شده است. حد نصاب کارکرد میان دوره سیم کارت های دائمی بدون تضمین همراه اول، ۴۰ هزار تومان است.
گفتنی است قبل از اجرای مصوبه قیمت‌های جدید در آبان ماه، قیمت سیم‌کارت‌های دائمی تضمین‌دار همراه اول به جای ۱۶۳ هزار و ۲۰۰ تومان، ۲۵۷ هزار و ۲۰۰ تومان بوده که البته سهم تضمین در آن بجای ۳۶ هزار تومان، ۱۳۰ هزار تومان بوده است.نظرات غیرفعال است.