کد خبر: 8118

قطعی وایمکس مبین‌نت در خراسان شمالی ۱۰ روزه شد+پاسخ مبین نت

سینا: سرویس وایمکس شرکت مبین‌نت در خراسان شمالی نزدیک به ۱۰ روز است که با قطعی کامل مواجه است.
یکی از نمایندگی‌های وایمکس مبین‌نت در خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) با تایید این موضوع گفت: هم اکنون ارتباطات وایمکس مبین‌نت در بجنور مرکز استان خراسان شمالی به طور کامل قطع است.
مبین‌نت، اپراتور سراسری وایمکس در کشور است و در استان خراسان شمالی تنها در بجنورد مرکز این استان امکان عرضه سرویس‌های خود را فراهم کرده و وعده داده که به زودی در شهرهای دیگر کشور نیز نسبت به عرضه و توسعه سرویس‌های خود اقدام خواهد کرد.

پاسخ شرکت ارتباطات مبین نت

روابط عمومی شرکت ارتباطات مبین نت در پی درج خبری مبنی بر قطعی ۱۰ روزه وایمکس مبین‌نت در خراسان شمالی با ارسال توضیحاتی به آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) اعلام کرد که این موضوع صحت ندارد و اساسا قطعی شبکه در بجنورد تکذیب می شود.

مضافا اینکه شرکت ارتباطات مبین نت در سطح کشور بیش از ۴۰۰ عامل برای فروش و توزیع سرویس های شبکه وایمکس خود داردکه هیچ یک آنها مسئولیت نمایندگی این شرکت را برعهده ندارند. بنابراین عامل فروش مبین نت در این شهرستان منبع موثقی برای تولید اخباری از این دست نبوده است .
گفتنی است شرکت ارتباطات مبین نت در حال حاضر اینترنت وایمکس خود را از طریق ۴ عامل فروش در اختیار شهروندان بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی قرار می دهد.

تکمیلی

عسگریانی مدیر نمایندگی وایمکس مبین نت در خراسان شمالی نیز خبر نقل شده به نقل از خود را تکذیب کرد.نظرات غیرفعال است.