کد خبر: 7380

قرعه کشی روزانه یکدستگاه LCD در مسابقه پیامکی “این ۶۰ روز” همراه اول

سینا: در ۶۰ روز آینده، مشترکان همراه اول می توانند با خرید محتوای دیجیتال و شرکت در یک مسابقه پیامکی، جوایز ارزشمندی دریافت کنند.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، مشترکان اپراتور اول با خرید محتوا و شرکت در مسابقه پیامکی “این ۶۰ روز” همراه اول، ضمن برخورداری رایگان از سرویس های اطلاع رسانی همراه اول به مدت دو هفته، این فرصت را نیز خواهند داشت که هر روز در قرعه کشی یکدستگاه تلویزیون LCD 42 اینچی سامسونگ شرکت کنند.

در مسابقه پیامکی«این ۶۰ روز»، کاربر با ارسال یک پیامک می تواند در مسابقه سؤالات نیز شرکت کند. مسابقه سؤالات پرسش محور بوده که کاربر با فرستادن پاسخ صحیح امتیاز دریافت می کند. بر اساس این گزارش برای شرکت در مسابقه پیامکی، مشترکان تنها باید یک پیامک حاوی کلمه “بله” را به شماره ۲۰۲۰ ارسال نمایند. هزینه هر پیامک ارسالی به این شماره (۲۰۲۰) با احتساب مالیات ۳۶۴۰ ریال است که شامل هزینه خرید محتوای دیجیتال نیز می باشد.

همچنین پیامک های ارسالی از شماره ۲۰۲۰ به مشترکان کاملاً رایگان خواهد بود.این گزارش می افزاید: هر کاربر در ازای هر پیامک ارسالی، یک اعتبار مجازی دریافت می کند. کاربران می توانند با ورود به وب سایت این طرح به نشانی www.60d.mci.ir نسبت به دانلود تصاویر پس زمینه دیجیتال با کیفیت عالی در ازای اعتبارات مجازی شان اقدام نمایند.نظرات غیرفعال است.