کد خبر: 9648

قرعه‌کشی اتوشارژ همراه اول ویژه میلاد امام علی (ع) و مبعث حضرت رسول اکرم (ص)

سینا: خریداران شارژ سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول از سایت اتوشارژ در فاصله ۱۵ خرداد ماه سال ۹۱ به مناسبت ولادت امام علی (ع) تا ۲۹ خرداد ماه به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم (ص) در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، بر این اساس، به سه نفر از خریداران شارژ از سایت اتوشارژ همراه اول به قید قرعه سه دستگاه تبلت اهدا خواهد شد.
سایت اتوشارژ به نشانی www.autocharge.ir امکان خرید مستقیم شارژ سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول بدون نیاز به وارد کردن رمز شارژ در مبالغ ۱۰، ۲۰، ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ هزار ریالی را فراهم کرده است.
متقاضیان اتوشارژ سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول می‌توانند با مراجعه به این سایت و وارد کردن شماره سیم‌کارت اعتباری همراه اول مورد نظر خود، مقدار اتوشارژ را از میان یکی از ارقام ۲۰، ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ هزار ریالی انتخاب و با پرداخت آنلاین از طریق یکی از کارت‌های شبکه بانکی کشور، به طور مستقیم و بدون نیاز به وارد کردن رمز شارژ سیم‌کارت اعتباری همراه اول مورد نظر خود را شارژ کنند.
فروش بی واسطه و با قیمت مصوب، امنیت و اطمینان خاطر به دلیل خرید مستقیم شارژ از همراه اول و همچنین امکان شارژ تمامی سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول در هر لحظه و هر کجا از جمله مزایای استفاده از سرویس اتوشارژ است.نظرات غیرفعال است.