کد خبر: 12350

فروش سرویس فون واژه در مخابرات استان تهران آغاز شد

سینا: به منظور تسهیل ارتباطات مشتریان و گسترش سرویس های جدید مخابراتی فروش سرویس فون واژه در روز جهانی مخابرات آغاز می‌شود.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران، محمدرضا بیدخام معاون بازاریابی و فروش شرکت مخابرات استان تهران ضمن اعلام این مطلب گفت: سرویس نوین فون واژه این امکان را به مشترک می دهد تا به جای اعلام شماره تلفن از کلمات استفاده کند. این امر فرد را بی‌نیاز از حفظ شماره تلفن‌ها کرده و موجب تسهیل در ارتباطات می‌شود.
وی افزود: این طرح برای شماره های ۴، ۵ و ۸ رقمی قابلیت اجرا دارد و در آن برای هر کلمه یک شماره تلفن و برای هر شماره تلفن یک یا چندین کلمه تعریف می‌شود.
بیدخام از دیگر مزایای و قابل توجه این سرویس، معادل یابی بسیار ساده و آسان آن اعلام کرد و گفت: با توجه به اینکه روی دکمه های شماره گیر تمامی گوشی ها حروف انگلیسی درج شده، می توان بجای اعداد در شماره تلفن ها از معادل حروفی آنها استفاده نمود و بنابراین شماره تلفن را به جای اعداد با حروف بیان کرد.همچنین کدهای خدماتی( شماره های ۴ و ۵ رقمی مشمول طرح فون واژه) این امکان را برای شرکت ها و موسسات فراهم می کند تا با انتخاب کلمه (نام) مورد نظر، شماره معادل آن را انتخاب نمایند چرا که حفظ و بخاطر سپاری شماره تماس شرکت ها و موسسات، همواره یکی از معضلات مشتریان است.
معاون بازاریابی و فروش شرکت مخابرات استان تهران خاطر نشان کرد: از جمله مزایای قابلیت های سر شماره های(۴ و ۵ رقمی) فون واژه، امکان دایر شدن اینگونه شماره ها در مناطق مخابراتی سطح استان تهران است و در بین همه کسانی که نام آنها با شماره یکسان است، فقط یک نفر می تواند دارای شماره تلفن معادل با نام مورد نظر فون واژه باشد و این یک مزیت در دنیای رقابتی تجارت است.
وی در پایان گفت: متقاضیان این سرویس می‌توانند علاوه بر مراجعه به سایت شرکت مخابرات استان تهران به آدرس www.tct.ir و انتخاب نام یا شماره مورد نظر و تکمیل فرم با ۱۹۰ واحد ارتباط مردمی شرکت مخابرات استان تهران تماس حاصل کرده و نسبت به ثبت نام درخواست خود اقدام کنند.نظرات غیرفعال است.