کد خبر: 9637

فروش اقساطی وایمکس مبین نت ویژه مشترکین همراه اول

سینا: مدیرعامل شرکت خدمات اول گفت: شرکت خدمات اول همزمان با ایام فرخنده میلاد حضرت علی (ع) پروژه فروش اقساطی وایمکس مبین نت ویژه مشترکین همراه اول را آغاز می‌کند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، ناصر قدیر کاشانی صبح امروز در جمع خبرنگاران افزود: تمامی مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی همراه اول می‌توانند وایمکس مبین نت را به صورت اقساطی خریداری کنند.
مودم این طرح رایگان است و مشترکین با ارائه مدارک، از سرعت ۵۱۲ و ۲۰ گیگ ظرفیت دانلود و یک سال اشتراک و قابل تمدید بهره‌مند می‌شوند. همچنین استفاده از این طرح از ساعت ۲شب الی ۸ صبح نیز رایگان است.
کاشانی افزود: از دیگر ویژگی‌های این طرح استفاده همزمان بیش از ۴ نفر از اینترنت است. مودم ارائه شده قابل حمل و استفاده در بیش از ۱۲۰ شهر کشور است.
وی گفت: مودم پروژه فروش اقساطی وایمکس مبین نت به صورت خاص از شرکت Sewon کشور کره خریداری شده و مودم دارای گارانتی یک ساله است که برای اولین بار مشترکین می‌توانند با پرداخت مبلغ ۲۵۰۰ تومان مودم را به مدت یک سال در مقابل صدمات ناشی از ضربه ، شکستگی و آب خوردگی بیمه کنند.
قیمت نقدی در حال حاضر ۲۰۰ هزار تومان به اضافه مالیات بر ارزش افزوده است که در پروژه فروش اقساطی کلا مبلغ ۲۵۰ هزار تومان تومان محاسبه می‌شود و متقاضیان مبلغ ۶۲ هزار و ۵۰۰ تومان نقد و مابقی را در ۱۰ قسط ۲۰ هزار تومانی به صورت ماهانه پرداخت می‌کنند.
نحوه خرید این مودم‌ها تماس با تلفن ۱۸۶۸ در شهر تهران و انتخاب گزینه ۲، تماس با تلفن ۸۹۳۶۹-۰۲۱ از شهرستان‌ها و انتخاب گزینه ۲، ثبت‌نام در سامانه www.1868-co.ir، ثبت‌نام درسامانه www.mci.ir و ثبت‌نام در سامانه www.mobinnet.ir است.
پس از ثبت‌نام مشترک و تماس از طرف شرکت خدمات اول با متقاضی، مودم به صورت حضوری و یا غیرحضوری (تحویل به وسیله پیک موتوری) قابل دریافت است.
متقاضیان برای دریافت این مودم‌ها نیازی به ارایه چک، سفته و ضامن ندارند و ودیعه سیم‌کارت دائمی همراه اول آنها وجه ضمانت آنها برای خرید این مودم‌ها محسوب می‌شود بر همین اساس جهت واگذاری حضور مالک خط دائمی همراه اول به همراه کارت ملی الزامی است.
کاشانی درباره نحوه دریافت اقساط نیز گفت: باتوافق انجام شده با بانک گردشگری به هر مشترک یک شماره حساب اختصاص داده می‌شود و مشترکین می‌توانند به صورت اینترنت بانک، تلفن بانک، کارت به کارت، فیش نقدی و روش‌های متداول بانکی اقساط را به صورت ماهیانه پرداخت کنند.
همچنین به زودی کالاهای مرتبط از جمله گوشی موبایل با برندهای مختلف و تبلِت و لپ‌تاپ نیز به مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی همراه اول به صورت اقساطی واگذار خواهد شد.  1. شرکت پیشگام نیلگون جنوب

    باسلام واحترام
    این شرکت نماینده ارتباطات مبین نت در بندرعباس می باشد و برای همکاری در استان هرمزگان آمادگی خود را اعلام منماید باتشکر
    سلیمی