کد خبر: 9626

فراخوان نرم‌افزارهای موبایل برای حضور در رقابت‌های بین‌المللی WSA

سینا: تولید کنندگان محتوای الکترونیکی و سایت‌های ویژه گوشی‌های تلفن همراه حداکثر تا پنجشنبه ۲۵ خرداد ماه برای ارسال آثار خود به رقابت‌های WSA-mobile فرصت دارند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، احسان ریاضی اصفهانی دبیر همایش و رقابت‌های دستاوردهای رایانه‌ای ایران با اعلام این خبر گفت: ایران به جشنواره جهانی WSA-Mobile پیوسته و در نتیجه امکان شرکت تمام آثار موبایل ایرانی حتی به زبان فارسی فراهم شده است. پس از داوری مقدماتی در نمایندگی WSA در ایران، آثار برتر به عنوان نمایندگان جمهوری اسلامی ایران به رقابت‌های جهانی دستاوردهای رایانه‌ای فرستاده می‌شود تا با نمایندگان ۱۶۸ کشور جهان رقابت کنند.
وی ادامه داد: جشنواره جهانی WSA-Mobile، زیر نظر سازمان ملل متحد برگزار می‌شود و مکمل رقابتهای WSA و WSYA است که پیش از این شاهد افتخارات آثار ایرانی در آنها بوده ایم.
ریاضی بخش مهمی از ارزش آفرینی این رقابتها برای شرکت کنندگان ایرانی را در در شناخت بهتر دنیا از توانمندی‌های کشور و شرکتهای برگزیده و به دنبال آن افزایش کارآفرینی، صادرات نرم افزاری و موفقیت بیشتر شرکت‌ها و متخصصان ایرانی در ارایه دستاوردهای رایانه‌ای بین‌المللی دانست.
وی ضمن دعوت از تمام تولید کنندگان و صاحبان آثار رایانه ای و اینترنتی موبایل به ویژه شرکتهای خصوصی جهت مراجعه به سایت www.WSA.ir حضور در این رقابتها اظهار امیدواری کرد که با وجود فرصت محدودی که برای شرکت آثار در رقابتهای جهانی باقیست شاهد آثار ارزنده ای به عنوان نمایندگان شایسته ایران باشیم.
ریاضی اظهار داشت: جشنواره جهانی دارای هشت شاخه است که موضوعات متنوعی را از موضوعات فرهنگی و گردشگری تا سرگرمی و تجاری در بر می گیرد که عناوین آنها در فرم شرکت در رقابتها در سایت WSA.ir آورده شده است. برای حضور در این دوره رقابتهای بین المللی، اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی می توانند با دریافت فرم از سایت www.WSA.ir و مطالعه شرایط شرکت در این رقابتها حداکثر تا بیست و یکم مرداد ماه اقدام فرمایند. همچنین امکان مشاوره تلفنی با تماس با شماره ۶۶۹۴۸۴۸۰ برای ارسال کنندگان آثار فراهم شده است.نظرات غیرفعال است.