کد خبر: 10518
در پنجمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و شهر الکترونیک

غرفه ایرانسل به عنوان غرفه نمونه معرفی شد

سینا: غرفه شرکت ایرانسل به عنوان غرفه نمونه در پنجمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و شهرالکترونیک (اله‌سیت) انتخاب و با اهدای لوح تقدیری از مدیرعامل این شرکت تقدیر به عمل آمد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، عصر دیروز و در جریان برگزاری اختتامیه پنجمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و شهر الکترونیک (اله‌سیت)، مهندس آبسالان مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری مشهد با اهدای لوح تقدیری ازشرکت ایرانسل به جهت حضور پررنگ و منتخب غرفه نمونه در زمینه تخصصی قدردانی کرد.
در متن این تقدیرنامه که به امضای مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری مشهد رسیده، آمده است: با سپاس از حضور در پنجمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و شهر الکترونیک (اله‌سیت) که از تاریخ یکم لغایت چهارم شهریورماه ۹۱ برگزارگردید و با توجه به ارزیابی انجام شده به عنوان “غرفه نمونه” در زمینه تخصصی برگزیده شده‌اید، توفیقات روزافزون شما را از ایزدمنان خواستارم.
پنجمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و شهرالکترونیک (اله‌سیت) از یکم تا چهارم شهریور ماه سال جاری با حضور جمع کثیری از شرکت‌ها و موسسات دولتی و خصوصی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد برگزار شد.نظرات غیرفعال است.