کد خبر: 10375

عید فطر آخرین مهلت تکمیل ثبت نام سیم‌کارت‌های رایتل خواهد بود

سینا: برای آن دسته از متقاضیان سیم‌کارت‌های رایتل که در سال جاری و در فروش‌های ویژه رایتل به مناسبت روز پدر و روز مادر برای خرید سیم‌کارت‌های دائمی و دیتا اقدام کرده‌اند،  می‌رساند دسترسی لازم جهت تکمیل ثبت‌نام از طریق سایت رایتل فراهم شده است.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از رایتل، تمامی متقاضیان تنها تا روز عید سعید فطر می‌توانند نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام کنند.

متقاضیان سیم‌کارت‌های دائمی و دیتا که در سال جاری و در شهرهای تهران و کرج پیش ثبت‌نام کرده تاکنون نسبت به تکمیل ثبت‌نام خود اقدام نکرده‌اند، حداکثر تا پایان روز عید سعید فطر برای اتمام مراحل ثبت نام خود فرصت دارند.

بدیهی است پیش ثبت نام متقاضیانی که تا تاریخ فوق اقدام به تکمیل مراحل ثبت نام نکنند، ملغی می‌شود و امکان تخصیص شماره انتخابی و استفاده از بسته های تشویقی پیشین وجود نخواهد داشت.

دسترسی لازم برای تمامی افرادی که در سال جاری پیش ثبت‌نام کرده و شرایط لازم را داشته‌اند، فراهم شده است و تمامی متقاضیان می‌توانند صرفا از طریق مراجعه به وب سایت رایتل به نشانی www.rightel.ir ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

در صورت بروز هر گونه سوال یا اشکال، شهروندان گرامی می‌توانند ضمن دریافت اطلاعات لازم از طریق سایت رایتل به آدرس www.rightel.ir در تمامی ساعات شبانه روز با مرکز تماس مشترکین رایتل به شماره تلفن ۲۹۲۰- ۰۲۱ تماس حاصل نمایند.نظرات غیرفعال است.