کد خبر: 7843

عرضه نیم‌بهای مودم‌های وایمکس در غرفه ایرانسل در نمایشگاه الکامپ

سینا: ایرانسل در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (ایران الکامپ۲۰۱۱) مودم‌های وایمکس USB و Wi-Fi خود را به همراه یک گیگابایت ترافیک هدیه به صورت نیم‌بها عرضه می‌کند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، این اپراتور در سالن شماره ۷ نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران که اکنون نمایشگاه الکامپ در آن درحال برگزاری است، با معرفی خدمات عمومی و سازمانی منحصر به فرد خود، اقدام به ثبت‌نام نیم‌بهای مودم‌های وایمکس ایرانسل کرده است.
تخفیف ۵۰ درصدی مودم‌های وایمکس ایرانسل مشمول آن دسته از مشترکینی می‌شود که در بازه زمانی ۱۸ تا ۲۲ آذر ۹۰ نسبت به ثبت نام سرویس وایمکس با مودم Wi-Fi یا USB اقدام و از زمان ثبت نام، مراحل مربوط به آن و عملیات پرداخت خود را حداکثر ظرف مدت ۳ روز انجام دهند.
در این بازه زمانی، مودم‌های داخلی با امکانات Wi-Fi و مودم USB به همراه سامانه تقویت کننده وایمکس ایرانسل با ۵۰ درصد تخفیف به قیمت ۴۰۳ هزار و ۴۰۰ ریال عرضه خواهند شد و در طول دوره این پیشنهاد تخفیفی، هر فرد تنها می‌تواند یک حساب وایمکس ثبت نام کند و در صورت ثبت‌نام برای بیش از یک حساب، ثبت‌نام های اضافی ملغی می‌شوند.
تمامی بازدیدکنندگان نمایشگاه الکامپ می‌توانند با ثبت‌نام سرویس وایمکس در محل غرفه ایرانسل، علاوه بر تخفیف ۵۰ درصدی مودم وایمکس، از یک گیگابایت ترافیک رایگان بهره‌مند شده و همچنین در قرعه‌کشی روزانه دو سرویس یکساله ۱۲۸کیلوبیت بر ثانیه به همراه مودم و ماهیانه ۲ گیگابایت ترافیک رایگان شرکت کنند.
درحال حاضر خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم از طریق وایمکس ایرانسل، با پهنای باند بین ۱۲۸ کیلوبیت تا دو مگابیت بر ثانیه و براساس تقاضا، در ۲۶ شهر اصفهان، اندیشه، اهواز، تبریز، تهران، خمینی شهر، خوراسگان، نجف آباد، شاهین شهر، شور آباد، محمودآباد، شهر قدس، شهرک صنعتی اطلس، شهرک صنعتی چرمشهر، شهرک صنعتی طوس، شهریار، شیراز، فردیس، قرچک، کرج، اسلام شهر، ورامین، دزفول، گلستان، ری و مشهد مقدس ارائه می‌شود.نظرات غیرفعال است.