کد خبر: 9128

عرضه طرح تعرفه تخفیفی پیام‌کوتاه توسط ایرانسل

سینا: ایرانسل از عرضه طرح تعرفه تخفیفی پیام کوتاه به مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری خود خبر داد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی ایرانسل، مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری این اپراتور، با فعال‌سازی طرح پیامک ایرانسل و پرداخت ۱۰هزار ریال برای یک ماه، می‌توانند تا ۵۳ درصد، هزینه‌های پیام‌کوتاه خود را کاهش دهند.
تعرفه ارسال پیام‌کوتاه مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل، با شماره‌گیری کددستوری #۳*۲*۷*۱۴۰* و پرداخت ۱۰هزار ریال برای یک ماه، در پیام‌کوتاه فارسی از ۱۰۰ریال به ۷۰ریال برای تبادل پیام‌کوتاه با دیگر مشترکین ایرانسل و از ۱۰۰ ریال به ۹۰ ریال برای تبادل پیام کوتاه با مشترکین دیگر اپراتورهای تلفن همراه کشور کاهش می‌یابد.
با استفاده از این طرح، تعرفه ارسال پیام‌کوتاه با نوشتار لاتین مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل نیز از ۱۶۰ به ۷۵ریال برای ارسال به دیگر مشترکین ایرانسل و از ۱۶۰ به ۹۵ریال برای تبادل با مشترکین دیگر اپراتورهای کشور کاهش می‌یابد.
مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل برای اطلاع از طرح تعرفه انتخابی خود کافی است کددستوری #۱*۸*۷*۱۴۰* و برای اطلاع از زمان باقی‌مانده طرح تعرفه خود، کد دستوری #۲*۸*۷*۱۴۰* را از خط ایرانسل خویش شماره‌گیری کنند.
اطلاعات بیشتر درخصوص طرح پیامک و دیگر طرح‌های تعرفه تخفیفی ایرانسل، از طریق وب‌سایت رسمی این اپراتور تلفن همراه کشور به نشانی www.irancell.ir  قابل مشاهده است.نظرات غیرفعال است.