کد خبر: 386

عرضه سرویس های وایمکس داتک آغاز شد

سینا: شبکه وایمکس داتک راه اندازی و عرضه سرویس دهی آن آغاز شد.wimax
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، این شرکت که پیش از برگزاری مزایده وایمکس و اعطای پروانه این فناوری به چهار اپراتور مبین نت، ایرانسل، اسپادان و رایانه دانش گلستان مجوز خود را دریافت کرده بود، عرضه سرویس های خود را آغاز کرده است.
این درحالی است که طبق اعلام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دو شرکت داتک و لایزر که پیش از این مجوز وایمکس را دریافت کرده اند، مجاز به توسعه شبکه خود و عرضه سرویس پیش از تمکین به مبلغ حق الامتیاز پروانه وایمکس نیستند.
داتک با اعلام تعرفه خدمات خود، هزینه پهنای باند ماهانه ۲۵۶ کیلوبایت اختصاصی را ۲۶۳ هزار و ۶۸۰ تومان و اشتراکی را ۵۶ هزار و ۵۴۷ تومان اعلام کرده است.
همچنین طبق تعرفه های اعلام شده از سوی داتک هزینه پهنای باند وایمکس اختصاصی ۵۱۲ کیلوبایت ماهانه ۴۷۳ هزار و ۸۰۰ تومان و اشتراکی آن ۱۸۴ هزار و ۳۷۰ تومان است.
این شرکت پهنای باند یک مگاهرتز اختصاصی را به قیمت ۸۲۴ هزار تومان و  اشتراکی را به قیمت ۳۵۰ هزار و ۲۰۰ تومان در اختیار متقاضیان قرار می دهد.
همچنین مودم بی سیم وایمکس داتک در مقابل مبلغ ۳۰۰ هزار تومان به صورت اماتی در اختیار مشترکان قرار می گیرد و تهیه این سرویس ها تنها برای شرکت ها، سازمان ها، مراکز دانشگاهی، آموزشی تحقیقاتی، تجاری شرکت های صنعتی، کتابخانه عمومی، فرهنگسراها و شخصیت های حقوقی مقدور است.
متقاضیان سرویس های باند پهن وایمکس جهت دریافت این سرویس می توانند با شماره ۸۱۶۸۱ تماس بگیرند.  1. سمیرا

    قیمتهاش سرسام آوره…………………………

  2. سامی

    قیمتهاش بد نیست و سرویس دهی اش هم خیلی بهتر از شرکتهای دیگه است