کد خبر: 10327

عرضه خدمات ارزش افزوده ویژه المپیک ۲۰۱۲ لندن توسط همراه اول

سینا: همراه اول با ارائه سرویسهای ارزش افزوده ویژه، به استقبال المپیک لندن رفت.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران ، اپراتور اول همگام با حضور تیم های ورزشی کشور در المپیک ۲۰۱۲ لندن، به منظور بهره مندی هموطنان ورزش دوست از تازه ترین اخبار المپیکی، بسته های ویژه ای از خدمات پیامکی المپیک را به مشترکین خود عرضه می کند.
مشترکین همراه اول با دو بسته ویژه المپیک خدمات پیامکی همراه اول، در جریان لحظه های داغ و سرنوشت ساز این رویداد بزرگ جهانی قرار می گیرند.
در بسته نخست «روزنگار»، «اخبار و حواشی مسابقات»، «مسابقه» و «اتاق پیامکی المپیک» در نظر گرفته شده است که مشترکین علاقه مند می توانند جهت دریافت اخبار و حواشی بازیها حرف M یا کلمه «المپیک»، روزنگار MD یا «روز»، مسابقه حرف C یا «مسابقه» و جهت عضویت در اتاق گفتگوی المپیک CS یا کلمه «مدال» را به شماره ۲۰۵۰ پیامک کنند.
بسته دوم، شامل سرویس های متنوع «اخبار نتایج مسابقات، حاشیه ها و خبرهای ویژه، بیوگرافی بازیکنان و تیم ها، مجموعه های هواداران، نظرسنجی ها و مسابقات سرگرم کننده و مهیج» است. برای بهره مندی از سرویس های بسته دوم، مشترکین علاقه مند کافی است عدد ۲۰۱۲ را به شماره ۲۰۱۲ ارسال کنند.
علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش خدمات پیامکی پایگاه اینترنتی همراه اول به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.نظرات غیرفعال است.