کد خبر: 3324

عرضه بسته‌های افزایشی GPRS نامحدود توسط ایرانسل

سینا: ایرانسل از عرضه بسته‌های افزایشی نامحدود اینترنت همراه (GPRS) به مشترکین سیم کارت‌های دائمی و اعتباری خود خبر داد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی ایرانسل، در طرح بسته‌های افزایشی  GPRS نامحدود، مشترکین می‌توانند با خرید یک بسته افزایشی ۹هزار و ۹۹۹ ریالی به مدت ۲۴ ساعت، با خرید بسته ۴۹هزار و ۹۹۹ ریالی ۷ شبانه‌روز، با خرید بسته ۹۹هزار و ۹۹۹ ریالی یک ماه و با خرید بسته ۲۹ هزار و ۹۹۹ ریالی یک ماه در بازه زمانی ساعت ۱۱ شب تا ۶ صبح و تمامی ساعات روزهای پنجشنبه و جمعه از خدمات GPRS ایرانسل به صورت نامحدود استفاده کنند.
تمامی مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری ایرانسل به آسانی و در هر زمانی که مایل باشند می‌توانند یا شماره‌گیری کدهای دستوری (USSD) مربوطه، طرح پیشرفته بسته افزایشی خدمات GPRS نامحدود را برای خط خود فعال کرده و از مزایای آن بهره‌مند شوند.
براساس این گزارش، برای فعال‌سازی بسته GPRS نامحدود ۲۴ ساعته لازم است مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل کد دستوری #۱*۲*۷*۳*۱۴۰* و مشترکین سیم کارت‌های دائمی کد دستوری #۱*۱*۷*۳*۱۳۰* را از خط ایرانسل خود شماره‌گیری کنند.
بسته GPRS نامحدود ۷ روزه نیز با شماره‌گیری کد #۲*۲*۷*۳*۱۴۰* توسط مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری و کد #۲*۱*۷*۳*۱۳۰* توسط مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی قابل فعال‌سازی است.
بسته GPRS نامحدود یک ماهه نیز از طریق شماره‌گیری کد #۳*۲*۷*۳*۱۴۰* توسط دارندگان سیم کارت اعتباری و کد #۳*۱*۷*۳*۱۳۰* توسط مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل فعال می‌شود.
بسته GPRS نامحدود یک ماهه در بازه زمانی ۱۱ شب تا ۶ صبح و تمامی ساعات روزهای پنجشنبه و جمعه نیز  از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۴*۲*۷*۳*۱۴۰* توسط مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری و کد #۴*۱*۷*۳*۱۳۰* توسط مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل قابل فعال‌سازی است.
درصورتی‌که مشترکی مایل باشد نسبت به سفارش بـستـه افـزایشـی جدید اقدام کند، می‌تواند باقیمانده اعتبار دوره قبل شامل تعداد روزهای باقی‌مانده از بسته را در دوره جدید نیز مصرف کند. بدین ترتیب، اگر مشترکی زودتر از پایان تاریخ انقضای بسته خود، نسبت به تمدید و سفارش مجدد بسته افزایشی خدمات GPRS ایرانسل اقدام کند، مدت زمان باقی‌مانده از بسته قبلی به مدت اعتبار بسته جدید اضافه خواهد شد.
مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۱*۳*۷*۳*۱۳۰*، مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری با بسته افزایشی نامحدود با شماره‌گیری کد دستوری #۸*۱۴۱* و مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری با بسته نامحدود در غیر ساعات اوج مصرف با شماره‌گیری کد دستوری #۶*۱۴۱* از وضعیت حساب بسته افزایشی GPRS نامحدود خود مطلع شوند.
همچنین تمامی مشترکین ایرانسلی که در طول تابستان سال جاری بیش از یک بسته GPRS نامحدود را خریداری کنند، در هنگام خرید بسته افزایشی دوم به بعد، بهای این بسته‌ها برای آنان با ۱۰ درصد تخفیف محاسبه شده و در پایان جشنواره تابستان ایرانسل به عنوان اعتبار به حساب آنان واریز خواهد شد.
بنابر این گزارش، علاوه بر بسته‌های افزایشی GPRS نامحدود ایرانسل، امکان خرید و استفاده از بسته‌های افزایشی GPRS که پیش از این ارائه شده بودند، کماکان وجود دارد. در این طرح، مشترکین می‌توانند با خرید یک بسته افزایشی ۱۰ هزار ریالی، ۵ مگابایت، با خرید یک بسته ۲۲ هزار و ۵۰۰  ریالی، ١۵ مگابایت، با خرید یک بسته ۳۰ هزار ریالی، ٣٠ مگابایت و با خرید یک بسته ۴۰ هزار ریالی، به میزان۵٠ مگابایت از خدمات GPRS به صورت افزایشی استفاده کنند.
اطلاعات بیشتر در خصوص بسته‌های افزایشی GPRS و بسته‌های افزایشی GPRS نامحدود ایرانسل در وب سایت رسمی این شرکت به نشانی www.irancell.ir  قرار گرفته است. 1. poya

  اخه اینم وب سایت شما دارید!!!!!!!!

 2. ازرائیل

  چرت نوشتی عمو مه یک قیمت مخاستم خده وقتی
  .قیمت نوشتس وله وقت نزدی که تا چن روز اعتبار دره راس مگه اینم سایت که شما درن

 3. خیلی خیلی چرت وسایتتون بده که ناقص است این یک انتقاد است
  باید درست کنید سایتتون رو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  بداست
  بداست
  بداست
  بداست
  بداس

 4. حامد

  مگه عقلمه ازدست دادم هزارتومن بدم ۵مگابایت دانلودکنم شماهم دیگه شورشه درآوردیداین مسخره بازیهاچیه سرمردم کلامیذارید

 5. ت

  بابا اول برو فارسی نوشتن یاد بگیر بعد بیا نظر بده فکر کنم همون جور که فارسی نوشتی همونطور هم کد هائی که وارد کردی غلط وارد کردی.(آقائی که نوشتی چرت میگی عمو)

 6. احمد

  این چی سایتیه که شما دارید بیشتر شبیه یه وب لاگه تا وب سایت.خیلی مزخرفه .اصلا مطالبش بروز نیست باید این سایت رو بستش و فیلتر که اطلاعات غلط به مردم ندید.

 7. خاطره

  یه دنیا ممنونم مرسی داریییییییی

 8. نیما

  چرا هرچی کد خرید رو میزنم جواب نمیده انگاری فروش بسته ها بر داشته شده

 9. MOHAMMAD

  خیلی چرته………..

  ولی خیلی زحمت کشیدی

 10. محمد علی

  خیلی جالب بود یعنی بفرمایید شلوار پامونم بفروشیم بسته های افزایشی ایرانسل بخریم ممنون

 11. رضا

  سلام من نمیتونم بسته بخرم قبلا میخریدم الان هر چه قدر میزنم میینویسه که شما مبلغ ندارید شارزو هم با *۱۴۰* میزنم

 12. سلام.نمیدونم چرا این سری نمیتونم بسته خریداری کنم.چند ماهه که مرتب بسته یکماهه خریداری میکردم ولی اینبار بعد از کد مربوطه،برام پیغام میده که جهت استعلام مانده حساب،(*۱۴۱*۱)را شماره گیری کنید!آخه این چه وضعشه.همش تبلیغات الکی!لطفا هم پیگیری کنین و بعدش هم اطلاع رسانی.بالاخره باید چیکار کنم؟

 13. fnfarzadnasiri

  منم همین مشکل ودارم کسی خبری داره چه مرگشه لطفا بهم بگه

 14. رسول

  منم یه سری شتراک یکماهه گرفتم اما این دفعه نمیشه . لطفا پیگیری کنید

 15. آشنا!?!?

  شما سایت خوبی دارین اما بعضی از مردم خیال میکنن اومدن کتاب فروشی و هر چی مطلب بخوا ن باید در اختیارشون گذاشت اما ای مردم عزیز ایران ایجا وب سایته…….نه کتابخانه  …….من میخوام بگم این وب سایت فقط جنبه عمومی داره نه چیز دیگه…..ممنون از (((وب سایت/ خوبتون=خوبتون===>> بر خلاف کلیه نظر ها<<===

 16. mohammad

  چرت جرت چرت چرت چرت! مسخره ترین سایت مال شماست!