کد خبر: 10827

عرضه آهنگ‌های پیشواز ایرانسل با ۵۰ درصد تخفیف و اهدای آهنگ پیشواز به ازای دریافت ۷۵ دقیقه مکالمه خارج از شبکه

سینا: در فاصله بین یکم مهر ماه تا ۳۰ آذر ماه سال جاری، تمامی آهنگ‌های پیشواز فصل‌های گذشته ایرانسل با ۵۰ درصد تخفیف به مشترکین عرضه می‌شود.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، مشترکینی که علاقه‌مند به استفاده از این پیشنهاد تخفیفی هستند می‌توانند با ارسال یک پیامک بدون متن به شماره ۷۵۷۵ و یا با استفاده از صفحه اهنگ‌های پیشواز در وب‌سایت ایرانسل و یا همچنین از طریق تماس با شماره ۷۷۷ آهنگ مورد علاقه خود را به ارزش ۲۵۰۰ ریال انتخاب کنند.

همچنین مشترکینی که در مدت زمان برگزاری جشنواره ایرانسل به میزان ۷۵ دقیقه از خطوطی به غیر از ایرانسل تماس دریافتی داشته باشند می‌توانند از یک آهنگ پیشواز رایگان بهره‌مند شوند.

علاوه بر این تمامی مشترکین ایرانسل که در فاصله بین یکم مهر ماه تا ۳۰ آذر ماه سال جاری سه بار اقدام به خرید آهنگ پیشواز کنند، یک آهنگ پیشواز رایگان به صورت هدیه دریافت خواهند کرد.

گفتنی است؛ حداکثرزمان استفاده از آهنگ‌های پیشواز هدیه جشنواره پاییز ایرانسل ۳۰ روز بوده و مشترکین ایرانسل می‌توانند در هر زمان با شماره‌گیری کد دستوری #۶*۷۷۷* به صورت رایگان آهنگ مورد علاقه خود را با آهنگ دیگری تعویض کنند.نظرات غیرفعال است.