کد خبر: 7871

طرح هم‌کدسازی تلفن‌های شهرستان‌های تهران با موفقیت به پایان رسید

سینا: طرح هم‌کدسازی تلفن‌های ثابت استان تهران از ساعت ۳۰ دقیقه بامداد در تاریخ ۱۸ آذر ماه با موفقیت به پایان رسید و ۸۲۱ هزار شماره تلفن شهرستان‌های این استان با کد ۰۲۱ هم کد شد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران، یافتیان قائم‌مقام مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران ضمن بیان این مطلب گفت: اجرای عملیات هم‌کدسازی ارتباطات شهرستان‌های استان تهران با کمترین اختلال به پایان رسید و تلفن‌های مشترکین شهرستان‌های استان تهران از ۷ رقم به ۸ رقم تغییر یافت.
وی ادامه داد: شهروندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص تغییر پیش‌شماره با ۱۱۸ و یا ۱۹۰ واحد ارتباط مردمی شرکت مخابرات استان تهران تماس و یا به سایت WWW.TCT.IR مراجعه کنند.
یافتیان این رویداد را از دستاوردهای پویا و عدالت آفرین به منظور گسترش بسترهای ارتباطی در سطح جامعه دانست و گفت: کم کردن هزینه‌های ارتباطی خانوار به ویژه در روستاها و مناطق دوردست، بالا رفتن کارایی خدمات شهروندی، همگن کردن دسترسی ارتباطی در  سطح استان تهران و توسعه خدمات تلفنی بر خط، گسترش زمینه تجارت الکترونیکی و توسعه کسب و کار براساس بازاریابی بر خط و استفاده بهینه از ثروت ملی از دیگر اهداف اجرای این طرح محسوب می‌شوند.
قائم مقام مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران ضمن تقدیر و تشکر از استانداری تهران، فرمانداری‌ها، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، شرکت ارتباطات زیرساخت و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و مسئولین محلی ذیربط افزود: شایسته است از تمامی مدیران، معاونین فنی، روسای ادارات و روسای مراکز مخابرات و کارشناسان شرکت مخابرات استان تهران که در زمینه هم کدسازی نهایت تلاش خود را داشته تا اجرای این طرح با کمترین اختلال و با موفقیت به پایان رسد تقدیر و تشکر کرد.نظرات غیرفعال است.