کد خبر: 13633

صورتحساب پیامکی مهر و آبان مشترکان همراه اول ارسال شد

سینا: از روز چهارشنبه ششم آذرماه، ‌ارسال صورتحساب پیامکی مهر و آبان ماه مشترکین دائمی همراه اول در سراسر کشور، آغاز شده است.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول اطلاع‌رسانی صورتحساب مشترکین دائمی خود را به دو صورت «ماهانه» (از طریق پیامک، پرتال و سامانه اطلاع رسانی ۹۹۹۰) و نیز «دو ماه یکبار» (از طریق ارسال قبوض کاغذی به نشانی مشترکین) انجام می‌دهد.
در مهرماه سال جاری از آنجا که تاخیر در نهایی شدن تعرفه مکالمات، موجب تاخیر در ارسال صورتحساب دو ماهه کاغذی دوره سوم (مرداد و شهریور) شده و نهایتا به ارسال آن با همان تعرفه‌های سال ۸۲ در پایان مهرماه انجامید؛ صورتحساب پیامکی یک ماهه مهرماه، بدلیل جلوگیری از تداخل با صورتحساب کاغذی ماه‌های مرداد و شهریور، برای مشترکین ارجمند همراه اول ارسال نشد.
اکنون که زمان ارسال صورتحساب پیامکی آبان ماه فرا رسیده است، به دلیل عدم ارسال پیامک صورتحساب مهر ماه؛ صورتحساب پیامکی فعلی، شامل کارکرد مهرماه مشترکین نیز هست و به همین دلیل در متن پیامکی ارسالی، به جای عبارت «قبض آبان»، عبارت «قبض منتهی به آبان»، درج شده است. به عبارت دیگر، پیامک مذکور شامل قبوض ماه‌های مهر و آبان مشترکین است که قبض کاغذی آن نیز در روزهای آینده ارسال می‌شود.
همراه اول یکبار دیگر به مشترکین خود اطمینان داده است که هیچ تغییری در تعرفه‌سیم‌کارت‌های دائمی صورت نگرفته و مبنای صدور صورتحساب، همچنان تعرفه مصوب سال ۱۳۸۲ است. چنانچه مشترکین مایل باشند می‌توانند با مراجعه به مراکز مخابراتی تلفن ثابت یا سایت اینترنتی www.mci.ir و دریافت ریزمکالمه، از رعایت دقیق این موضوع اطمینان حاصل کنند.نظرات غیرفعال است.