کد خبر: 13227

صدای خود را پیامک کنید

سینا: مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل می‌توانند با شماره‌گیری تلفن گویای ۷۱۹ برای دوستان ایرانسلی و غیرایرانسلی خود پیامک صوتی ارسال کنند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، این دسته از مشترکین می‌توانند از روش «تماس خودکار» استفاده کنند که در این حالت، سیستم با مشترک مورد نظر تماس گرفته و پیام تماس گیرنده را پخش می کند.
همچنین در روش پیامکی، مشترک مورد نظر با دریافت یک پیامک، از این که پیامک صوتی دارد، مطلع شده و می‌تواند از طریق تماس با سیستم، پیامک صوتی خود را بشنود. مشترکین ایرانسلی می‌توانند برای شنیدن پیام‌های جدید خود با صرف هزینه معادل نرخ مکالمه درون شبکه، از شماره رایگان ۷۱۹ و برای شنیدن پیام‌های قدیمی خود از شماره ۷۲۰ استفاده کنند.
در روش ارسال پیامک چند رسانه ای نیز که مختص مشترکین ایرانسل می باشد، پیام ضبط شده به صورت یک فایل صوتی برای مشترک ارسال می شود و مشترکین علاقه مند به استفاده از این روش باید پیشتر تنظیمات پیام چند رسانه ای خود را با گرفتن کد دستوری #۵*۳*۱۳۰* فعال کنند.
از مهمترین قابلیت‌های سرویس پیامک صوتی می‌توان به ارسال سریع پیامک صوتی با استفاده از شماره‌گیری شماره مورد نظر به همراه کد ۷۱۹ اشاره کرد.
همچنین امکان زمان‌بندی ارسال یک پیامک صوتی در روز و ساعت مشخص و نیز ارسال یک پیام صوتی برای چند مشترک هم وجود دارد که هزینه ارسال هر پیامک صوتی برای ارسال به مشترکین ایرانسلی تنها ۶۲۰ ریال و برای ارسال به مشترکین غیر ایرانسلی ۸۵۲ ریال است.
تمامی مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل می‌توانند برای سایر مشترکین اعتباری و دائمی و نیز مشترکین اپراتورهای دیگر پیام بفرستند و نیز مشترکین از طریق خطوط سایر اپراتورها و حتی خط تلفن ثابت می‌توانند با شماره‌گیری شماره ۰۹۳۷۷۱۹۰۰۰۰ از طریق اشتراک یک خط ایرانسل پیام ارسال کرده و یا پیام‌های خط ایرانسل خود را بررسی کنند.نظرات غیرفعال است.