کد خبر: 12571

شمش های طلای ایرانسل به برندگان اهدا شد

سینا: مراسم اهدای جوایز برندگان جشنواره زمستان ۹۱ ایرانسل، شامل ۱۰ شمش طلا، ۳۰ خرداد ماه در سالن آمفی تئاتر ساختمان مرکزی ایرانسل برگزار شد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی ایرانسل؛ در این مراسم که با حضور نمایندگان رسانه‌های جمعی و هیات نظارت بر قرعه کشی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، جوایز جشنواره زمستان ۹۱ ایرانسل، شامل یک شمش طلای یک کیلوگرمی و ۹ شمش طلای۱۰۰ گرمی به برندگان اهدا شد.
درجشنواره زمستان۹۱ ایرانسل، تمامی مشترکین جدید ایرانسل که درهر یک از ماه‌های برگزاری جشنواره زمستان، سیم‌کارت خود را حداقل به مبلغ۱۰۰ هزار ریال شارژ کرده باشند در قرعه کشی ۹ شمش طلای ۱۰۰ گرمی شامل هر ماه ۳ شمش طلا، و تمامی مشترکین ایرانسل که در طول جشنواره به صورت ماهانه حداقل ۱۰۰ هزار ریال سیم کارت خود را شارژ کرده باشند در قرعه‌کشی یک شمش طلای یک کیلوگرمی شرکت داده ‌شدند.
برنده خوش‌شانس شمش طلای یک کیلوگرمی جشنواره زمستان ۹۱ ایرانسل از شهر اهواز و برندگان خوش‌شانس ۹ شمش طلای ۱۰۰ گرمی نیز از شهرهای تبریز، قشم، ولادیمه، کیش، آبادان، آبیک، نکا، تربت جام و تویسرکان بودند.
گفتنی است مراسم قرعه کشی شمش‌های طلای جشنواره زمستان۹۱ ایرانسل ۲۸ فروردین ماه در تبریز برگزار و بعد ازظهر ۳۰ خرداد ماه این جوایز طی مراسمی که در ساختمان مرکزی ایرانسل برگزار شد، به برندگان اهدا شد.نظرات غیرفعال است.