کد خبر: 5436

شمار متقاضیان دور کاری در شرکت زیرساخت درحال افزایش است

سینا: باتوجه به استقبال همکاران شرکت ارتباطات زیرساخت، احکام دورکاری برای متقاضیان صادر شده است و باتوجه به درخواست های روزانه همکاران ،این آمار در حال افزایش است.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از شرکت ارتباطات زیرساخت، مهدی راسخ -معاون اقتصادی، مالی و منابع انسانی شرکت ارتباطات زیرساخت- این با اعلام این مطلب افزود: این احکام به صورت آزمایشی صادر شده است.
وی توضیح داد: ما درخواست متقاضیان دورکاری را بررسی می‌کنیم و در صورت انطباق شرایط کاری آنان با دور کاری با آن موافقت می‌کنیم.
وی در ادامه گفت: هیچ محدودیتی برای دورکاران نداریم آنها از تمامی امکانات همانند سایر کارکنان برخوردارند و پنج درصد حداقل حقوق موضوع ماده ۷۶ قانون مدیریت خدمات کشوری تحت عنوان کمک هزینه‌های جانبی برای مواردی از جمله گرمایش و سرمایش و روشنایی منزل کارمندان دورکار،  به این دسته از کارکنان پرداخت خواهد شد.
معاون مالی، اقتصادی و تدارکاتی شرکت ارتباطات زیرساخت  تصریح کرد: علاوه بر این، این دسته از همکاران از تسهیلات ۱۵ میلیون ریالی، وام قرض‌الحسنه برای خرید تجهیزات و لوازم مورد نیاز برای دورکاری، بهره‌مند خواهند شد.نظرات غیرفعال است.