کد خبر: 5329

شماره همراه اول دلخواه خود را انتخاب کنید

سینا: مشترکان همراه اول می توانند با مراجعه به پرتال این شرکت، شماره تلفن دلخواه خود را که تاکنون واگذار نشده است، انتخاب و خریداری کنند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از شرکت ارتباطات سیار ایران، در راستای سیاست مشتری مداری همراه¬اول، این اپراتور در نظر دارد حق انتخاب شماره تلفن همراه را به هموطنان واگذار کرده تا شماره دلخواه خود را از بین شماره¬های عرضه شده، گلچین کنند.
متقاضیان میتوانند با مراجعه به پرتال همراه اول به نشانی اینترنتی www.mci.ir از بین سیم کارت های دائمی، دائمی طرح جدید(۰۹۱۰) و اعتباری موجود، شماره دلخواه خود را انتخاب کنند و پس از طی مراحل ثبت¬نام به دفتر خدمات ارتباطی که انتخاب نموده اند، مراجعه و سیم کارت خود را دریافت کنند.
این گزارش می افزاید: در این فروش اینترنتی، متقاضیان می توانند شماره تلفن دلخواه خود را جستجو و در صورت عدم واگذاری خریداری کنند.
همراه اول هم اکنون با واگذاری حدود ۴۲ میلیون سیم کارت دائمی و اعتباری بزرگترین اپراتور تلفن همراه خاورمیانه است. 1. سیدابراهیم حسینی

  باسلام خدمت مدیریت محترم همراه اول یه سئوالی دارم درخصوص شماره های گلچین هرشماره ی که ثبت میکنیم اعلام میکنن که یاواگذارشده ویاقابل واگذاری نیست پس چطوری یه شماره انتخاب کنیم ممنون

 2. سلام
  اقدامی جالب است که آرزوهای چند ساله ما بود بسیار سپاسگزاریم

 3. آهون بر

  سلام من شماره ۰۹۱۱۶۲۳۱۹۰۱ رومیخام کیو ببینم؟خیلی ممنون میشم بگید چطور بخرمش

 4. ساناز

  شماره که من می خوام فعال نیست ولی موجودم نیست من واقعا این شمارهه رو می خوام ۰۹۱۷۹۴۱۲۲۲۶ باید چیکار کنم؟