کد خبر: 12895

شرکت مخابرات درخصوص تغیر تعرفه همراه اول و تلفن ثابت به بورس توضیح داد

سینا: شرکت مخابرات ایران درخصوص تغییر تعرفه مکالمات همراه اول و اجرای طرح هم‌کدسازی مراکز تلفن ثابت اطلاعیه‌ای را برای بورس ارسال کرد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، در این اطلاعیه آمده است که براساس مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، تغییرات به عمل آمده در تلفن ثابت به منظور جبران درآمد از دست رفته ناشی از هم‌کدسازی مراکز تلفن ثابت در سطح استان جبران هزینه‌های به روزرسانی برخی از سوئیچ‌های شبکه و همچنین کاهش درآمد بین شهری، تصویب و به اجرا درخواهد آمد که تغییرات درآمدی ناشی از تغییر تعرفه برای این شرکت به همراه نخواهد داشت و پیش‌بینی بودجه ارایه شده نیز مطابق با همین موضوع است.
در ادامه افزوده شده است: تغییر تعرفه مکالمات همراه اول، همانطوری که توسط سخنگوی شرکت مخابرات اشاره شده صرفا برای جبران کاهش درآمد ناشی از تغییر تعرفه‌های بین شهری و جابجایی مشترکین بوده و درحال حاضر احتمال تغییر در درآمد ابرازی شرکت وجود نداشته و به منزله افزایش تعرفه مکالمه همراه اول نیست.
در این نامه شرکت مخابرات ایران به بورس که به امضای مظفر پوررنجبر، مدیرعامل این شرکت رسیده، گفته شده باتوجه به نهایی شدن موضوع، اصلاحات احتمالی ناشی از تغییر رفتار مشتریان به اطلاع بورس خواهد رسید.نظرات غیرفعال است.