کد خبر: 11411

شرایط فروش مودم همراه وایمکس ایرانسل در جشنواره زمستان ۹۱ اعلام شد

سینا: در جشنواره زمستان ۹۱ ایرانسل مودم های همراه وایمکس با اشتراک های متنوع و ترافیک های مختلف در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، در جشنواره زمستان ۹۱ ایرانسل که از یکم دی ماه آغاز و تا پایان سال جاری ادامه می یابد، مودم های همراه وایمکس با سرعت ۱۲۸ کیلو بیت بر ثانیه و حجم ترافیک ۴۲ گیگا بایت ترافیک هدیه و با اعتبار یک ساله، به ارزش ۳ میلیون و ۹۹ هزار ریال در اختیار علاقه مندان استقاده ازاینترنت وایمکس ایرانسل قرار می گیرد.
علاوه بر این؛ در طول جشنواره زمستان ایرانسل امکان خرید مودم های همراه وایمکس با سرعت ۵۱۲ کیلو بیت بر ثانیه و حجم ترافیک ۵۴ گیگا بایت ترافیک هدیه و با اعتبار یک ساله، به ارزش ۳ میلیون و ۹۹ هزار ریال نیز در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.
متقاضیان مودم همراه وایمکس ایرانسل همچنین می توانند با انتخاب هریک از دیگر طرح های تعرفه وایمکس که در وب سایت ایرانسل به آدرس www.irancell.ir در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است هزینه تعرفه مورد نظر خود را به صورت مجزا و با احتساب ۲ میلیون و ۶۹۹ هزار ریال قیمت مودم همراه محاسبه کنند.
با توجه به قابلیت حمل و نقل آسان، عدم نیاز به آنتن تقویت کننده، استفاده همزمان چند دستگاه به مودم همراه، قابلیت شارژ توسط آداپتور و سیگنال دهی قوی در مقایسه با دیگر مودم ها،متقاضیان استفاده از مودم های همراه وایمکس ایرانسل می توانند نه تنها از این مودم ها در نقاط مختلف شهر خود استفاده کنند، بلکه می توانند در سفر به دیگر شهرهای تحت پوشش وایمکس ایرانسل نیز از امکان استفاده از شبکه اینترنت وایمکس بهره مندشوند.
گفتنی است، درحال حاضر خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم از طریق وایمکس ایرانسل، با پهنای باند بین ۱۲۸ کیلوبیت تا دو مگابیت بر ثانیه و براساس تقاضا، در ۳۷ شهر اصفهان، اندیشه، اهواز، تبریز، تهران، خمینی شهر، خوراسگان، نجف آباد، شاهین شهر، شورآباد، محمودآباد، شهر قدس، شهرک صنعتی اطلس، شهرک صنعتی چرمشهر، شهرک صنعتی طوس، شهریار، شیراز، فردیس، قرچک، کرج، اسلام شهر، ورامین، دزفول، گلستان، سردرود، کاشان، اندیمشک، ری، هشتگرد، شهر صنعتی جی، بهارستان، سبزوار، آبادان، لواسان،شهرک صنعتی بزرگ شیراز،مشهد مقدس و منطقه آزاد تجاری ارس ارائه می‌شود.  1. سیّد عزیز شهیدی

    خوبه ولی قیمتش زیاده