کد خبر: 13096

شاتل اینترنت پرسرعت هشت مگابیتی عرضه می‌کند

سینا: شاتل برای نخستین بار در کشور سرویس اینترنت پرسرعت ADSL را با سرعت‌های چهار، شش و هشت مگابیتی عرضه می‌کند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی شاتل، نسل جدیدی از سرویس‌های اکو و اکو آفیس با سرعت‌های بی‌نظیر یک، دو، چهار، شش و هشت مگابیت با قیمت‌های مناسبت و تخفیف‌های ویژه با حداکثر قیمت ۴۲ هزار تومان در هر هر ماه در شهر تهران و مراکز مخابراتی مختلف، در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد داد.
گفتنی است سرویس‌های اکوی یک تا هشت مگابیتی تنها در مراکز خاص مخابراتی و در شهرهای خاص بسته به وجود امکانات مخابراتی ارایه می‌شوند و متقاضیان باید قبل از انتخاب این نوع سرویس حتما با بخش فروش شاتل در تهران با شماره ۲۳۰۹۹ یا دفاتر نمایندگی شاتل در سراسر کشور تماس بگیرند و از ارایه این سرویس در شهر و مرکز مخابراتی مورد نظر اطمینان حاصل کنند.
بنابر سیاست‌های تشویقی شرکت شاتل، ترافیک مصرف شده کاربران سرویس‌های اقتصادی ECO بین ساعت یک تا هشت بامداد به شرط تمام نشدن سقف ترافیک مجاز مصرفی و تا هنگامی که امکانات و بسترهای مخابراتی مورد نیاز در اختیار این شرکت قرار می‌گیرد، در تمامی روزهای هفته رایگان خواهد بود.
خدمات ارایه شده به مشترکین شرکت شاتل، مطابق ضوابط مصوب در جلسه شماره ۹۰ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی، مشمول توافق‌نامه سطح خدمات (SLA) ارتباطات داده‌ها می‌شود.
فروش این سرویس‌‌ها با تخفیف کامل هزینه نصب و راه‌اندازی در صورت خرید مودم همراه خواهد بود و تا ۲۷ شهریور ماه سال ۹۲ ادامه خواهد داشت.نظرات غیرفعال است.