کد خبر: 11433

سیم کارت هدیه و اینترنت یک مگا بیتی؛ خدمات ویژه جشنواره برف رایتل

سینا: در جشنواره برف رایتل، به ازای خرید یک سیم کارت دائمی، یک سیم کارت اعتباری هدیه به مشترکین ارائه می‌شود، ضمن اینکه برای اولین بار در کشور اینترنت پرسرعت همراه تا یک مگا بیت بر ثانیه بر روی سیم کارت های دیتا و دائمی مشترکین  ارائه می‌شود.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی رایتل، در این جشنواره که از اول دی ماه آغاز و تا پایان اسفند ماه همین سال ادامه می یابد، محصولات و خدمات رایتل، در قالب بسته ها و طرحهای گوناگون متناسب با نیازها و سلیقه های مختلف کلیه متقاضیان و مشترکین انواع سیم کارت های رایتل ارائه خواهد شد.

در جشنواره برف، سیم کارت دائمی با یک ماه تماس تصویری نامحدود، ۵۰۰ مگابایت اینترنت و ۱۲۰ پیامک رایگان ارائه می‌شود. ضمن اینکه به هر خریدار سیم کارت دائمی در طول این فصل یک عدد سیم کارت اعتباری هدیه ارائه می‌شود.

سیم کارت‌های اعتباری رایتل نیز در این جشنواره، با هدیه های ویژه‌ای شامل ۱۰۰,۰۰۰ ریال اعتبار اولیه و ۱ گیگابایت اینترنت رایگان به بازار عرضه می‌شود. پس از اتمام اعتبار هدیه، به منظور افزایش اعتبار و ادامه استفاده از خدمات رایتل، امکان شارژ با مبالغ معین وجود دارد. افزایش اعتبار از طریق خرید انواع کارت شارژ یا به شیوه های الکترونیکی ممکن است. به شارژهای ۵۰,۰۰۰ و ۱۰۰,۰۰۰ ریالی، به ترتیب، %۱۰ و %۱۵ اعتبار هدیه تعلق می گیرد. در صورت انجام شارژ به صورت الکترونیکی، برای هر سه نوع شارژ، %۵ شارژ دیگر نیز به عنوان هدیه ارائه می شود.

رایتل برای مشترکینی که تنها مایل به استفاده از اینترنت و پیامک هستند سیم کارت دیتا عرضه می‌کند. با استفاده از این سیم کارت دسترسی به اینترنت پرسرعت ۳G در حال حرکت و همچنین ارسال و دریافت پیامک برای مشترکین ممکن شده است. با در نظر گرفتن سرعتهای مختلف قابل عرضه به مشترکین، هزینه این خدمت، به صرفه تر از سیم کارتهای دائمی و اعتباری است. سیم کارت دیتای رایتل در انواع تجهیزات همچون تبلت، لپ تاپ و مودم های USB قابل استفاده است.

سیم کارت دیتای رایتل، برای اولین بار با سرعت ۱۲۸ و ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه و یک مگا بیت بر ثانیه به قیمت ۲۰۰,۰۰۰ ریال و همراه با مجموعه ای از خدمات رایگان عرضه می شود. هدایای سیم کارت دیتای رایتل ویژه جشنواره برف عبارتند از یک گیگا بایت اینترنت و ۲۵۰ پیامک فارسی و ۲۵۰ پیامک انگلیسی رایگان.

علاقه مندان به دریافت اطلاعات بیشتر از خدمات و هدایای ویژه جشنواره برف رایتل می‌توانند به وب سایت رسمی این اپراتور به آدرس WWW.Rightel.ir  مراجعه کنند و یا با مرکز تماس مشتریان رایتل به شماره ۲۹۲۰-۰۲۱ تماس بگیرند.نظرات غیرفعال است.