کد خبر: 8829
برای اولین بار در بین اپراتورهای کشور و در 239 مسیرهوایی

سیم‌کارت‌های ایرانسل در پروازهای بین المللی آنتن می‌دهند

ینا: امکان استفاده از سیم‌کارت‌های ایرانسل در طول پروازهای بین‌المللی برای اولین بار در بین اپراتورهای تلفن همراه کشور و همگام با روندهای جهانی ممکن شد.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی ایرانسل، در حال حاضر امکان استفاده از سیم‌کارت‌های ایرانسل در ۲۳۹ مسیر هوایی بین المللی دو شرکت هواپیمایی مالزی و امارات فراهم شده و به زودی گسترش می‌یابد.

براساس این گزارش، با توسعه شبکه رومینگ مستقیم و بدون واسطه ایرانسل، در حال حاضر امکان استفاده از سیم‌کارت‌های اعتباری این اپراتور در ۱۲۹ اپراتور و ۶۶ کشور جهان فراهم شده که در کلیه این اپراتورها علاوه بر خدمات پایه مکالمه و مبادله پیام کوتاه، امکان استفاده از خدمات اینترنت همراه نیز برای مشترکین سیم کارت های اعتباری ایرانسل فراهم شده است.

همچنین مشترکین سیم کارت‌های دائمی ایرانسل نیز می‌توانند با استفاده از همین امکان، در ۳۷۹ اپراتور و ۱۵۶ کشور دنیا از خدمات پایه و در ۲۳۴ اپراتور از خدمات اینترنت همراه سیم کارت خود استفاده کنند.

مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل برای فعال‌سازی و استفاده از سرویس رومینگ سیم‌کارت خود، لازم است با مرکز خدمات مشترکین ایرانسل به شماره ٧٠٠ برای تماس از خطوط ایرانسل و ٠٩٣٧٧٠٠٠٠٠٠ برای تماس از سایر خطوط تماس بگیرند و کلیه اطلاعات لازم را دریافت نمایند. فعال‌سازی خدمات رومینگ بین الملل برای مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل نیز با شماره‌گیری کد دستوری #۱*۱۱۱* از خط ایرانسل مورد نظر ممکن است.

اطلاعات بیشتر در خصوص شبکه گسترده رومینگ سیم کارت های دائمی و اعتباری ایرانسل در وبسایت رسمی این شرکت به نشانی www.irancell.ir قابل مشاهده است.نظرات غیرفعال است.