کد خبر: 9896

سیم‌کارت‌های ایرانسل در هواپیماهای ۱۵ شرکت هواپیمایی بین‌المللی آنتن می‌دهند

سینا: با پیوستن هواپیماهای ۱۳ شرکت بین‌المللی هواپیمایی دیگر به “خدمات رومینگ ایرانسل در آسمان”، سیم‌کارت‌های ایرانسل در پروازهای ۱۵ شرکت هواپیمایی آنتن می‌دهند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی ایرانسل، امکان استفاده از سیم‌کارت‌های ایرانسل در طول پروازهای بین‌المللی برای اولین بار در بین اپراتورهای تلفن همراه کشور و همگام با روندهای جهانی ممکن شده و در حال حاضر امکان استفاده از سیم‌کارت‌های ایرانسل در صدها مسیر هوایی بین المللی پانزده شرکت هواپیمایی جهان فراهم شده است.
براساس این گزارش، در حال حاضر امکان استفاده از سیم‌کارت‌های ایرانسل در صدها مسیر هوایی بین‌المللی شرکت‌های هواپیمایی نیوزلند، اتحاد امارات، مصر، عمان‌، رویال اردن، BA انگلستان، TAM برزیل، خطوط هوایی امارات، هنگ کنگ، سنگاپور، لیبی، عربستان سعودی، قطر، تایلند و مالزی فراهم شده است.
مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل برای فعال‌سازی و استفاده از سرویس رومینگ سیم‌کارت خود، لازم است با مرکز خدمات مشترکین ایرانسل به شماره ٧٠٠ برای تماس از خطوط ایرانسل و ٠٩٣٧٧٠٠٠٠٠٠ برای تماس از سایر خطوط تماس بگیرند و کلیه اطلاعات لازم را دریافت نمایند. فعال‌سازی خدمات رومینگ بین الملل برای مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل نیز با شماره‌گیری کد دستوری #۱*۱۱۱* از خط ایرانسل مورد نظر ممکن است.
اطلاعات بیشتر در خصوص شبکه گسترده رومینگ سیم کارت های دائمی و اعتباری ایرانسل در وب سایت رسمی این شرکت به نشانی www.irancell.ir  قابل مشاهده است.نظرات غیرفعال است.